Duch znojemských katakomb

Duch znojemských katakomb - Vlastimil Vondruška | Replicamaglie.com

...tor Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík ... Veverkoviny: Vlastimil Vondruška - Duch znojemských katakomb ... . Oldřich z Chlumu přijíždí spolu s panošem Otou jako jeden z vyslanců českého krále do Znojma, kde se koná jednání o smíru mezi moravskou a rakouskou šlechtou. Album Duch znojemských katakomb - Hříšní lidé Království českého. Umělec Jan Hyhlík. Ke stažení ve formátu MP3. V prodeji na fyzickém nosiči CD-MP3. Ukázky zdarma k poslechu. Oldřich z Chlumu přijíždí spolu s p ... Duch znojemských katakomb - Hříšní lidé Království českého ... ... . Oldřich z Chlumu přijíždí spolu s panošem Otou jako jeden z vyslanců českého… Medium:CD - Formát: CD, MP3, Audiokniha, Nezkrácená verze na 1 mp3 CD Žánr: Mluvené slovo Délka: Historická detektivka Délka: 11 hodin 27 minut Autor: Vlastimil Vondruška Čte: Jan Hyhlík Duch znojemských katakomb / Detektivní cyklus Hříšní lidé Království českého Oldřich z Chlumu přijíždí spolu s panošem Otou jako jeden z vyslanců českého krále do Znojma, kde ... Hledáte Duch znojemských katakomb od Vlastimil Vondruška? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Duch znojemských katakomb. Všeobecné informace: Autor: Vondruška Vlastimil: Anotace: Středověký šlechtic v pozici královského prokurátora řeší další ze spletitých případů, tentokrát v tajuplném prostředí znojemského podzemí. Kategorie: Detektivky; Historické romány; Duch znojemských katakomb. Vlastimil Vondruška, Jan Hyhlík. Přehrát ukázku Zastavit ukázku. MP3 ke s...

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
5,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Duch znojemských katakomb.pdf

POPIS

Oldřich z Chlumu přijíždí spolu s panošem Otou jako jeden z vyslanců českého krále do Znojma, kde se koná jednání o smíru mezi moravskou a rakouskou šlechtou. Vše je předem dohodnuto a jde jen o to, aby se ochota ze smíru veřejně potvrdila. Purkrabí znojemského hradu proto očekává spíše dvorskou slavnost než ostrou půtku vyslanců. Jenže hned druhý den zmizí jeden z mladých českých šlechticů. Je to o to víc znepokojivé, že o čtyři roky dříve tu stejně nevysvětlitelně zmizel jeho starší bratr. K dovršení všeho se duch staršího bratra objeví přímo na hradě a pak zmizí v tajemných katakombách, jimiž je město pod zemí doslova protkáno.

Chcete si přečíst knihu?Duch znojemských katakomb ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Duch znojemských katakomb Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY