Putování skřítka Všudybýlka

Putování skřítka Všudybýlka - Radomír Socha | Replicamaglie.com

...ítka Všudybýlka. SOCHA Radomír. Info: Krigl, 2019 (1 ... Skřítka - Vyhledávání na Heureka.cz ... .) - váz., 92 str. Ilustr. J. Quis EAN: 9788088104513 ISBN: ... Putování skřítka Všudybýlka - Radomír Socha. V jednom čistém lese se nachází chaloupka a v ní žije podivný skřítek Všudybýlek. Je od narození příliš... Putování skřítka Všudybýlka 199,-159,-Skladem > 10 ks. Koupit. Putování skřítka Všudybýlka V jednom čistém lese se nachází chaloupka a v ní žije podivný skřítek Všudybýlek. Je od narození příliš zvědavý, a tak se rozhodne ... Putování skřítka Všudybýlka - Radomír Socha; Josef Quis ... ... . Je od narození příliš zvědavý, a tak se rozhodne vydat do světa. Při svém vandrování zažije spoustu dobrodružství i legračních příhod. Objednávejte knihu Putování skřítka Všudybýlka v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Putování skřítka Všudybýlka Radomír Socha. Cena v prodejně: ... Jenže to mu sebere kluk Honzík ze statku a spícího skřítka Všudybýlka bude chtít prodat do cirkusu. Naštěstí ho zachrání veverka a ukáže mu podivné věci, které v lese poztráceli houbaři. S nalezeným zapalovačem málem podpálí vous skřítka Hojílka. Putování skřítka Všudybýlka. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Putování skřítka Všudybýlka. Josef Quis, Radomír Socha. V jednom čistém lese se nachází chaloupka a v ní žije podivný skřítek Všudybýlek. Je od narození příliš zvědavý, a tak se rozhodne vydat do světa. Kniha Putování skřítka Všudybýlka(Socha Radomír) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Putování skřítka Všudybýlka. Kdo napsal knihu Putování skřítka Všudybýlka? Autorem je Radomír Socha. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - D...

INFORMACE

AUTOR
Radomír Socha
DIMENZE
11,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Putování skřítka Všudybýlka.pdf

POPIS

V jednom čistém lese se nachází chaloupka a v ní žije podivný skřítek Všudybýlek. Je od narození příliš zvědavý, a tak se rozhodne vydat do světa. Při svém vandrování zažije spoustu dobrodružství i legračních příhod. Spolu s ním se naučíme poznávat ptáky podle jejich zpěvu, ale také jiná zvířátka, rostliny a houby.Na svých cestách bude Všudybýlek přespávat napřed v ulitě a později v malém autíčku, které najde v lese. Jenže to mu sebere kluk Honzík ze statku a spícího skřítka Všudybýlka bude chtít prodat do cirkusu. Naštěstí ho zachrání veverka a ukáže mu podivné věci, které v lese poztráceli houbaři. S nalezeným zapalovačem málem podpálí vous skřítka Hojílka. Všudybýlek se nakonec dostane i do města lidí, kde ale zažije spoustu nepříjemných příhod. Rozhodne se proto vrátit nazpět do své rodné chaloupky. Pozná, že je pravda, když se říká, všude dobře, doma nejlépe.

Chcete si přečíst knihu?Putování skřítka Všudybýlka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radomír Socha. Číst Putování skřítka Všudybýlka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY