Sloni žijí do sta let

Sloni žijí do sta let - Miroslav Zikmund, | Replicamaglie.com

... dálkami, pestrými barvami, tisícem chutí a zážitků! Miroslav Zikmund se narodil 14 ... Sloni žijí do sta let (TV film) (2003) | ČSFD.cz ... . února 1919 v Plzni. Se svým celoživotním parťákem Jiřím Hanzelkou procestoval celkem 83 zemí světa. Sloni žijí do sta let je cestopis prostorem i časem, příběh o náhodách, zrání a stárnutí. Je to kniha o životních návratech. Vyplujte na zámořskou cestu na exotickou Srí Lanku a do vzpomínek cestovatele Miroslava Zikmunda, který vám chce vyprávět o zelených čajových plantážích, divokém oceánu, nezapomenutelných ... Cestopis o návratech nejen na Srí Lanku vychází ke 100. narozeninám Miroslava Zik ... Kniha Sloni žijí do sta let - Miroslav Zikmund, Petr Horký ... ... ... Cestopis o návratech nejen na Srí Lanku vychází ke 100. narozeninám Miroslava Zikmunda. Sloni žijí do sta let je cestopis prostorem i časem, příběh o náhodách, zrání a stárnutí. Je to kniha o životních návratech. Vyplujte na zámořskou cestu na exotickou Srí Lanku a do vzpomínek cestovatele Dobře napsaná kniha,velké množství fotografií.Díky této knize i knize Sloni žijí do sta let mám zájem si přečíst cestovatelské knihy od H+Z. Reagovat. Ohodnoťte recenzi: +1. 0. janča napsal/a o Sloni žijí do sta let. opravdu hezky zpracovaná kniha,srovnávání minulosti a současnosti,zajímavá a dobře se čte....

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Zikmund,
DIMENZE
3,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Sloni žijí do sta let.pdf

POPIS

Sloni žijí do sta let je kniha o návratech a náhodách, zrání a stárnutí; cestopis prostorem i časem. Vyplujte na zámořskou cestu do exotické Srí Lanky a do vzpomínek cestovatele Miroslava Zikmunda, který vám chce vyprávět o zelených čajových plantážích, divokém oceánu, nezapomenutelných výhledech z nevyzpytatelných hor, na jejichž vrcholcích se vám zamotá hlava horkým vzduchem promíseným s vůní ibišku a jasmínu. Vydejte se na cestu náhod, přátelství a zrání a oslavte s ním sto let naplněných cizokrajnými dálkami, pestrými barvami, tisícem chutí a zážitků! Miroslav Zikmund se narodil 14. února 1919 v Plzni. Se svým celoživotním parťákem Jiřím Hanzelkou procestoval celkem 83 zemí světa. V roce 2000 se již potřetí vydal na Srí Lanku, tentokrát však s Petrem Horkým a Miroslavem Náplavou. Jejich putování je protknuto nejen výpravami k posvátným chrámům, které už po staletí stráží sošky buddhů, ale i návštěvami u nevšedních osobností, jakými byl například spisovatel Arthur C. Clarke nebo slavný srílanský tanečník a Miroslavův dávný přítel Čitrasena. Miroslav v roce 1969 odjel na Srí Lanku oslavit svou padesátku. Pojďme jeho neuvěřitelné 100. narozeniny oslavit symbolickým návratem do tropického ráje. Nezbývá, než nasednout na vlnu vzpomínek a nechat se vést časem. Příjemnou cestu!

Chcete si přečíst knihu?Sloni žijí do sta let ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Zikmund,. Číst Sloni žijí do sta let Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY