Enderův stín

Enderův stín - Orson Scott Card | Replicamaglie.com

...ežít - Bean ... Román Enderův stín se opět odehrává na obrovské orbitální stanici, na níž Mezinárodní flotila vychovává z nejnadanějších dětí své budoucí velitele ... Enderův stín / Stínová série (1) / komentáře --- LEGIE ... ... . Země žije pod hrozbou útoků termiťanů a ve slumech Rotterdamu živoří v partě nechtěných spratků maličké dítě s geniální schopností přežít Bean Fazolek. Enderův stín docela zajímavě rozšiřuje rosetu úhlů pohledu na prostředí světa hrozícího se z útoků termiťanů. Autor pořád vychází z alternativní historie o tom, že nadále v Evropě platí Varšavská smlouva a členské státy jsou tak nadále pod křídlem Sovětského svazu. Kupte knih ... Stínová série: Enderův stín - Orson Scott Card | Databáze knih ... . Autor pořád vychází z alternativní historie o tom, že nadále v Evropě platí Varšavská smlouva a členské státy jsou tak nadále pod křídlem Sovětského svazu. Kupte knihu Enderův stín (Orson Scott Card) s 22 % slevou za 271 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Román Enderův stín se opět odehrává na obrovské orbitální stanici, na níž Mezinárodní flotila vychovává z nejnadanějších dětí své budoucí velitele. Země žije pod hrozbou útoků termiťanů a ve slumech Rotterdamu živoří v partě nechtěných „spratk...

INFORMACE

AUTOR
Orson Scott Card
DIMENZE
6,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Enderův stín.pdf

POPIS

Vracíme se na výcvikovou orbitální stanici, na které Mezinárodní flotila vychovává z nejnadanějších dětí budoucí velitele do války proti mimozemským agresorům. Země žije pod hrozbou opakovaného útoku termiťanů a ve slumech Rotterdamu živoří v partě nechtěných „spratků“ maličké dítě s geniální schopností přežít – Fazolek. Svou chytrostí změní poměry všech malých dětí v celém městě, a proto není nijak překvapivé, že si jej všimnou vyhledavači talentů z Flotily. Nedlouho poté jej raketoplán odnáší na oběžnou dráhu, kde od prvních chvil naráží na jméno geniálního Andrewa „Endera“ Wiggina. Je jen otázkou času, kdy se obě podivuhodné individuality setkají… Děj románu se odehrává paralelně se slavným románem Enderova hra a přináší nový a v mnohém překvapivý pohled na čtenářům dobře známé události, které by bez Fazolkova přispění probíhaly zcela odlišně. Ocenění: New York Times bestseller (Fiction, 1999) Užší výběr Locus Award (2000)

Chcete si přečíst knihu?Enderův stín ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Orson Scott Card. Číst Enderův stín Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY