Zapomenutý klíč ke štěstí

Zapomenutý klíč ke štěstí - Sophie Jenkinsová | Replicamaglie.com

...enosti se svou matkou, které diagnostikovali stařeckou demenci ... Zapomenutý klíč ke štěstí - Sophie Jenkinsová | Knihy.ABZ.cz ... . Tato zkušenost jí pomohla pochopit to, že štěstí trvá, i když vzpomínky vyblednou. Sdílet 0. kategorie Knihy » Beletrie » Knihy pro ženy » Romány pro ženy ... Kniha Zapomenutý klíč ke štěstí iba za 15,25 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Martha Issová jako M. Rottrová & J. Bartoška "Klíč pro štěstí" | Tvoje tvář má známý hlas - Duration: 10:22. Tvoje tvář má známý hlas 414,342 views 10:22 Zapomenutý ... Zapomenutý klíč ke štěstí - Sophie Jenkins | Databáze knih ... . Tvoje tvář má známý hlas 414,342 views 10:22 Zapomenutý klíč ke štěstí - Sophie Jenkins . Štěstí si vás občas najde tam, kde byste ho čekali nejméně Lana Greenová je osmadvacetiletá spisovatelka, která je tak trochu samotářka a zakládá si na své nezávislosti. Nepotřebuje přátelé, ke štěstí jí úplně stačí knihy. To si alespoň myslí. Zapomenutý klíč ke štěstí Autor: Jenkinsová, Sophie Nakladatel: Fortuna Libri EAN: 9788075461971 ISBN: 978-80-7546-197-1 Originál: The Forgotten Guide to Happiness Překlad: Niklíčková, Alexandra Popis: 1× kniha, vázaná, 328 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21,7 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Zapomenutý klíč ke štěstí je laskavý příběh o lidskosti, Alzheimerově chorobě, stáří, ale také o lásce a psaní knih. O tom hlavně! Hrdinky neustále rozebírají psaní románů a to, jak příběh napsat. Tahle kniha je báječná, protože mě pohladila...

INFORMACE

AUTOR
Sophie Jenkinsová
DIMENZE
7,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Zapomenutý klíč ke štěstí.pdf

POPIS

Štěstí si vás občas najde tam, kde byste ho čekali nejméně.Lana Greenová je osmadvacetiletá spisovatelka, která je tak trochu samotářka a zakládá si na své nezávislosti. Nepotřebuje přátelé, ke štěstí jí úplně stačí knihy. To si alespoň myslí. Nancy Ellis Hallová bývala kdysi uznávanou autorkou knih. Dnes je jí osmdesát, žije sama ve svém domě v severním Londýně a má pocit, že se o sebe dokáže bez problémů postarat. Ve skutečnosti však trpí Alzheimerovou chorobou a moc nad vlastním jednáním jí pomalu protéká mezi prsty. Když se ze dvou na první pohled nesourodých žen stanou jednoho dne spolubydlící, jejich životy se zcela nečekaným způsobem změní. Dokážou jedna druhé pomoci, ačkoliv ani jedna z nich netuší, že pomoc nutně potřebuje?Sophie Jenkinsová vystudovala tvůrčí psaní na City University v Londýně a prozaickou literaturu na Middlesex University. Žije na severu Londýna a věnuje se psaní, především povídek. Při psaní knihy Zapomenutý klíč ke štěstí vycházela z vlastní zkušenosti se svou matkou, které diagnostikovali stařeckou demenci. Tato zkušenost jí pomohla pochopit to, že štěstí trvá, i když vzpomínky vyblednou.

Chcete si přečíst knihu?Zapomenutý klíč ke štěstí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sophie Jenkinsová. Číst Zapomenutý klíč ke štěstí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY