Má paní: Nesmrtelný příběh Jindřicha VIII. a Anny Boleynové

Má paní: Nesmrtelný příběh Jindřicha VIII. a Anny Boleynové - Veronika Moreira | Replicamaglie.com

... příběh Jindřicha VIII. a Anny Boleynové od Veronika Moreira? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Má paní - Nesmrtelný příběh Jindřicha VIII. a Anny Boleynové ... . 33 prodejen po celé ČR Trávit čas knihou Má paní: Nesmrtelný příběh Jindřicha VIII. a Anny Boleynové! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Má paní: Nesmrtelný příběh Jindřicha VIII. a Anny Boleynové a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Kompletní technická specifikace produktu Má paní - Nesmrtelný příběh o Jindřichu VIII. a Anny Boleynové a dal ... Má paní - Nesmrtelný příběh Jindřicha VIII. a Anny ... ... . Vítejte! Kompletní technická specifikace produktu Má paní - Nesmrtelný příběh o Jindřichu VIII. a Anny Boleynové a další informace o produktu. Nesmrtelný příběh Jindřicha VIII. a Anny Boleynové. MOREIRA Veronika. Info: Alpress, 2019 (1.) - váz., 160 str. EAN: Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Nesmrtelný příběh plný lásky, odhodlání, zrady i nenávisti, který otřásl dějinami celé Anglie. To je příběh Jindřicha VIII. a Anny Boleynové, který sepsala Veronika Moreira do knihy Má paní.O tři výtisky si můžete nyní zahrát v naší soutěži. Anotace: Má paní - Nesmrtelný příběh Jindřicha VIII. A Anny Boleynové Legenda o neobyčejné síle lásky vzešlé spojením z vědomí moci i touhy, veškeré její čistoty i prosté živočišnosti, silnější než strach z hříchu a obav z odsouzení či pohrdání mocných i prostého lidu. Jindřich a Anna tvořili dokonalý pár. On - nejmocnější muž Anglie, výbušný, ale charismatický, sobecký i okouzlující. Ona - urozená dívka s uhrančivým pohledem, bystrá a ctižádostivá. Spolu vstoupili do dějin vášní, která rozvrátila zavedené pořádky a od základu změnila celou zemi. Síla jejich lásky překonala výsměch monarchů, výhrůžky papeže a ... Má paní - Nesmrtelný příběh Jindřicha VIII. a Anny Boleynové autor: Moreira Veronika doporučená cena: 239 Kč naše cena:213Kč Má paní - Nesmrtelný příběh Jindřicha VIII. a Anny Boleynové, Kategorie: Historické romány Křest a autogramiáda knihy „Má paní - nesmrtelný příběh Jindřicha VIII. a Anny Boleynové" Knihy, filmy a hry v internetovej predajni Vydavateľstva Matice slovenskej. Klenoty slovenskej literatúry, odborné knižky i detská literatúra. Zĺavy až 50%. Má paní. Nakladatelství: ... Nesmrtelný příběh Jindřicha VIII. A Anny Boleynové Autor: Veronika Moreira. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2019 Počet stran: 160 Jazyk: cs Formát: EPUB | MOBI | PDF2 Cena s DP...

INFORMACE

AUTOR
Veronika Moreira
DIMENZE
6,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Má paní: Nesmrtelný příběh Jindřicha VIII. a Anny Boleynové.pdf

POPIS

Tisíckrát obehraný příběh a přesto může být opět jiný. Tentokrát autorka zvolila soubor dochovaných dopisů, především Jindřichových adresovaných Anně, které prolnula vyprávěním králova šaška. Děj je svižný a čtivý, takže čtenář hltá každé slovo i přesto, že konec tohoto až neuvěřitelného příběhu je všeobecně známý. Anna je v knize vykreslena jako bezskrupulózní manipulátorka, nicméně v závěru si opět kladu otázku, zda byl její trest adekvátní. Ovšem popravy v té době byly součástí běžného života a pro Jindřicha to byl zřejmě nejjednodušší způsob, jak se své nevhodné ženy zbavit. Kniha mě opět (jako žánrově obdobné knihy) donutila ponořit se hlouběji do dějin, pro tentokrát do dějin Anglie. Samozřejmě klíčovým bodem jsou historická fakta o všech šesti ženách Jindřicha VIII. a o jejich dětech. Osobně mám právě toto na historických románech ráda, když mě donutí bádat a štrachat se v konkrétním tématu z různých stran. Díky za takové knihy a díky za internet.

Chcete si přečíst knihu?Má paní: Nesmrtelný příběh Jindřicha VIII. a Anny Boleynové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Moreira. Číst Má paní: Nesmrtelný příběh Jindřicha VIII. a Anny Boleynové Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY