Moderní marketingová komunikace: 2., zcela přepracované vydání

Moderní marketingová komunikace: 2., zcela přepracované vydání - Jana Přikrylová, | Replicamaglie.com

... významných podmínek účinnosti realizace záměrů marketingové strategie ... Přikrylová Jana | elektronické knihy Databook ... . Nové vydání komplexní publikace o marketingové komunikaci je zcela přepracováno a doplněno o nové poznatky, týkající se například online marketingové komunikace, B2B komunikace a trendech v oboru. Obsahuje nové případové studie a barevnou obrazovou přílohu s fotografiemi z tuzemské i zahraniční komunikační praxe. Viac o knihe Moderní marketingová komunikace (Přikrylová Jana) Již druh ... Moderní marketingová komunikace - Přikrylová Jana ... ... . Viac o knihe Moderní marketingová komunikace (Přikrylová Jana) Již druhé vydání je zcela aktualizováno a doplněno novými případovými studiemi a novou barevnou obrazovou přílohou. Publikace se věnuje nejen reklamě, podpoře prodeje, přímému marketingu, on-line marketingu, public relations, sponzoringu, veletrhům, výstavám ... Moderní marketingová komunikace: 2., zcela přepracované vydání Autor: Přikrylová Jana Již druhé vydání je zcela aktualizováno a doplněno novými případovými studiemi a novou barevnou obrazovou přílohou. Moderní marketingová komunikace: 2., zcela přepracované vydání (978-80-271-0787-2) Kniha - autor Jana Přikrylová, 344 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Již druhé vydání je zcela aktualizováno a doplněno novými případovými studiemi a novou barevnou obrazovou přílohou. Moderni marketing 4 vydani. Nalezeno: 146 produkt ... A co je zcela jedinečné: publikace je šitá na míru pro evropského čtenáře, dívá se na praktick ... GRADA Moderní marketingová komunikace . Již druh é vydání ... Již druhé vydání je zcela aktualizováno a doplněno novými případovými studiemi a novou barevnou obrazovou přílohou. Publikace se věnuje nejen reklamě, podpoře prodeje, přímému marketingu, on-line marketingu, public relations, sponzoringu, veletrhům, výstavám a osobnímu prodeji, ale i marketingové komunikaci mezi firmami. Třetí vydání je určené všem zájemcům o mikroekonomickou větev ekonomie, ... Moderní marketingová komunikace - 2., zcela přepracované vydání ... Již druhé vydání je zcela aktualizováno a doplněno novými případovými studiemi a novou barevnou...více. Běžná cena: 399 Kč ... ISBN: 978-80-7108-311-5. NÁZEV SOUBORU: Holčička a cigareta.pdf. VELIKOST SOUBORU: 9,88 MB. DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008(1. vydání) AUTOR: Benoît Duteurtre Nové vydání komplexní publikace o marketingové komunikaci je zcela přepracováno a doplněno o nové poznatky, týkající se například online marketingové komunikace, B2B komunikace a trendech v oboru. Obsahuje nové případové studie a barevnou obrazovou přílohu s fotografiemi z tuzemské i zahraniční komunikační praxe. 2., zcela přepracované vydání Již druhé vydání je zcela aktualizováno a doplněno novými případovými studiemi a novou barevnou obrazovou přílohou. Publikace se věnuje nejen reklamě, podpoře prodeje, přímému marketingu, on-line marketingu, public relations......

INFORMACE

AUTOR
Jana Přikrylová,
DIMENZE
7,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Moderní marketingová komunikace: 2., zcela přepracované vydání.pdf

POPIS

Nové vydání komplexní publikace o marketingové komunikaci je zcela přepracováno a doplněno o nové poznatky, týkající se například online marketingové komunikace, B2B komunikace a trendech v oboru. Obsahuje nové případové studie a barevnou obrazovou přílohu s fotografiemi z tuzemské i zahraniční komunikační praxe. V knize se seznámíte se strategiemi marketingové komunikace, s tvorbou komunikačního mixu, metodikou a bariérami při stanovování rozpočtu. Poznáte ucelený proces integrované marketingové komunikace, budete posuzovat efektivnost a zamýšlet se nad vybranými etickými otázkami. Největší část publikace se věnuje osobním a neosobním nástrojům marketingové komunikace: reklamě, podpoře prodeje, přímému marketingu, public relations, sponzoringu, veletrhům a výstavám i osobnímu prodeji, a to také v online prostředí. Pozornost je zaměřena na odlišnosti v marketingové komunikaci na B2B trhu, v mezinárodním prostředí a na internetu, s důrazem na sociální sítě. Publikace uznávaných odborníků je určena studentům vysokých škol, pracovníkům komunikačních agentur a firemního marketingu a PR.

Chcete si přečíst knihu?Moderní marketingová komunikace: 2., zcela přepracované vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Přikrylová,. Číst Moderní marketingová komunikace: 2., zcela přepracované vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY