Ani muk

Ani muk - David Jackson | Replicamaglie.com

...měvem Okružní 671, Bašť-Praha -vých ... Ani-Muk, Kojetická 600, Prague (2020) ... . Hanny školka Ani-Muk materiály pro děti has 1,882 members. Vítejte mezi námi! Tato skupina slouží ke sdílení vzdělávacích a kreativních materiálů pro děti z dílny... Smejko a Tanculienka, Zvolen. 45,160 likes · 3,090 talking about this. Prinášame radosť všetkým chrobáčikom našimi pesničkami a rozprávkami :) Samozřejmě víme, že je dnešní den věnován mámám <3! Co si k svátku nadělit trochu času pro sebe? Máme něco pro táty s dětmi! Tento čtvrtek odstartuje další podivouský turnus, tentokrát vyhrazen... Ani-Muk děláme ve dvou - Kateřina, ... Ani-Muk - kreativní krabička pro děti ... ... Ani-Muk děláme ve dvou - Kateřina, máma Emy a Olega, má na starosti provozní věci, Emma, studentka ilustrace, je kreativní duší celého projektu.. V naší malé pražské dílně pak vše připravujeme a balíme. Ale někdy je toho i na nás moc - na dílčích věcech tak spolupracujeme s drobnými řemeslníky. ... Sme dvaja chrobáčikovia: čmelko Smejko a lienka Tanculienka. Máme už tri filmy: Čáry Máry Fuk, Kde bolo, tam bolo... a Kuk, ani muk!...

INFORMACE

AUTOR
David Jackson
DIMENZE
12,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Ani muk.pdf

POPIS

Přečetl si knhkupec z Prahy, Perlové ulice Když chcete mít dítě, ale neřešit porod, plenky, bolesti, tak si dítě uneste. Nejlépe tak šestileté. Hezky ho zavřete ve svém na pohled všedním domě a schovejte ho před celým světem. Co ale uděláte, když vám u dveří zazvoní policie a začne se o vás zajímat. Opravdu o vás nevědí, nebo se smyčka stahuje? Svižně napsaný thriller o svérázné pomoci dětem a o hře na rodinu.

Chcete si přečíst knihu?Ani muk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Jackson. Číst Ani muk Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY