Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye

Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye - Rhys Thomas | Replicamaglie.com

...a Hollowaye je audiokniha o jednom velmi zvláštním mladíkovi ... Rhys Thomas - Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye ... ... . Napsal Rhys Thomas a vypráví Jan Meduna. Sam Holloway se zdá být zcela normální šestadvacetiletý mladík se dvěma trochu podivínskými kamarády a jednotvárnou prací. Audioknihu Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye načetl jediný hlas - Jan Meduna. Tento herec dokázal skvěle vystihnout rozdílnou atmosféru Přízrakových slovutných činů a jednoznačně je oddělit od jinak vcelku fádního života jakési kancelářské krysy jménem Sam. Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye. Celkové hodnocení ... Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye - luxor.cz ... . Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye. Celkové hodnocení ... Třikrát týdně se ze Sama stává maskovaný superhrdina hlídkující v ulicích jeho rodného maloměsta. Připadá si tak alespoň na chvíli neporazitelný, ale jeho neuvěřitelná dobrodružství ho navzdory dobrým úmyslům občas přivádějí na pořádně horkou ... Kniha: Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye - Rhys Thomas. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye Sam Holloway se zdá být zcela normální šestadvacetiletý mladík se dvěma trochu podivínskými kamarády a jednotvárnou prací. Několikrát týdně však oblékne masku svého superhrdinského alter-ega a pod rouškou noci dopadá padouchy narušující noční klid, zachraňuje ztracená ... Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye Rhys Thomas. ... Třikrát týdně se ze Sama stává maskovaný superhrdina hlídkující v ulicích jeho rodného maloměsta. Připadá si tak alespoň na chvíli neporazitelný, ale jeho neuvěřitelná dobrodružství ho navzdory dobrým úmyslům občas přivádějí na pořádně horkou půdu. ... Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye - CD mp3. THOMAS Rhys. Info: Tympanum, 2019 (1.) Čte J. Meduna EAN: 8594072273735 ISBN: 859-40-7227-373-5. Hodnocení: 0 hodnocení ... Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye Rhys Thomas. Skladem 5+ ks 276 Kč Běžná cena 328 K č. Ušetříte 52 Kč (16 %) Vložit do ... Audio kniha: Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye - Thomas, Rhys ; Sam Holloway se zdá být zcela normální šestadvacetiletý mladík se dvěma trochu podivínskými kamarády a jednotvárnou prací. Několikrát týdně však oblékne masku svého superhrdinského alter-ega a pod rouškou noci dopadá padouchy narušující noční klid, z Úvodní stránka » Humorné » Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye . Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye. Autor: Rhys Thomas : Formát: 15,1 x 21,1 cm, vázaná : Počet stran: 304 : Rok vydání: 2019 (první) ... Sam Holloway ustál to nejhorší, co vám život může hodit pod no...

INFORMACE

AUTOR
Rhys Thomas
DIMENZE
9,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye.pdf

POPIS

Sam Holloway se zdá být zcela normální šestadvacetiletý mladík se dvěma trochu podivínskými kamarády a jednotvárnou prací. Několikrát týdně však oblékne masku svého superhrdinského alter-ega a pod rouškou noci dopadá padouchy narušující noční klid, zachraňuje ztracená zvířata a pomáhá babičkám s nákupy. Ačkoliv se jedná o drobné skutky, Sam si aspoň na chvíli připadá šťastný a neporazitelný. Když však potká Sáru, je celý jeho přehledný rutinní život, který pro sebe vytvořil a v kterém bezpečně přežíval, v ohrožení. Najde hrdina dostatek odvahy na to, aby se konečně postavil čelem minulosti, před níž tak dlouho utíkal?

Chcete si přečíst knihu?Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rhys Thomas. Číst Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY