Nacisté v Tibetu: Záhada expedice SS pod vedením Ernsta Schäfera

Nacisté v Tibetu: Záhada expedice SS pod vedením Ernsta Schäfera - Peter Meier-Hüsing | Replicamaglie.com

...rnsta Schäfera. Vyhrajte knihu Nacisté v Tibetu ... Nacisté v Tibetu - Peter Meier-Hüsing, český jazyk | E ... ... . Vložit příspěvek. Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času. Diskuse neobsahuje žádné příspěvky. iDNES Premium; Premium Před Rusem s ricinem varoval českou kontrarozvědku anonym. Všechny informace o produktu Kniha Nacisté v Tibetu - Peter Meier-Hüsing, ... Nacisté v Tibetu - Záhada expedice SS pod vedením Ernsta Schäfera - Peter Meier-Hüsing ... Nebo měli v Tibetu dle možností najít př ... Kniha: Nacisté v Tibetu (Peter Meier-Hüsing) | Martinus ... ... Nebo měli v Tibetu dle možností najít případné relikty Praárijců? Dodnes se okolo expedice z let 19381939 odvíjejí mnohé spekulace. Kupte e-knihu Nacisté v Tibetu od Peter Meier-Hüsing na Martinus.cz. Přes 17 000 e-knih Čtenářské recenze Slevy na bestsellery 25 % Kupte knihu Nacisté v Tibetu od Peter Meier-Hüsing na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Dne 21. prosince 1938 překročila vysokohorský průsmyk Nathu-La mezi Sikkimem a Tibetem v Himálaji karavana jezdců. Bylo to pět mladých mužů, kteří jako první Němci obdrželi oficiální povolení navštívit „zakázané město" Lhasu. Na jejich zavazadlech vlály vlaječky s hákovými kříži a runami SS. Tito muži byli důstojníky SS a jejich expedice požívala ... Název: Nacisté v Tibetu - Záhada expedice SS pod vedením Ernsta Schäfera. Autor: Peter Meier-Hüsing. Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Dějiny; ISBN: 978-80-7411-456-3. EAN: 9788075114563. Objednací kód: NA340053 E-kniha Nacisté v Tibetu od Peter Meier-Hüsing. Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup. Nacisté v Tibetu - Záhada expedice SS pod vedením Ernsta Schäfera ... Nacisté v Tibetu - Záhada expedice SS pod vedením Ernsta Schäfera Meier-Hüsing Peter. Dostupnost. skladem. Vydavatel. Volvox Globator. ISBN. 978-80-7411-456-3. EAN. 9788075114563. Počet stran. 269 . Záhada expedice důstojníků SS do Tibetu pod vedením Ernsta Schäfera. Dne 21. prosince 1938 překročila vysokohorský průsmyk Nathu-La mezi Sikkimem a Tibetem v Himálaji karavana jezdců. Bylo to pět mladých mužů, kteří jako první Němci obdrželi oficiální povolení navštívit „zakázané město" Lhasu. Nacisté v Tibetu: Záhada expedice SS pod vedením Ernsta Schäfera Kniha je ve velmi pěkném stavu, jako nová. Dle fota....

INFORMACE

AUTOR
Peter Meier-Hüsing
DIMENZE
4,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Nacisté v Tibetu: Záhada expedice SS pod vedením Ernsta Schäfera.pdf

POPIS

Dne 21. prosince 1938 překročila vysokohorský průsmyk Nathu-La mezi Sikkimem a Tibetem v Himálaji karavana jezdců. Bylo to pět mladých mužů, kteří jako první Němci obdrželi oficiální povolení navštívit „zakázané město“ Lhasu. Na jejich zavazadlech vlály vlaječky s hákovými kříži a runami SS. Tito muži byli důstojníky SS a jejich expedice požívala zvláštní podpory Heinricha Himmlera a jeho SS-organizace „Ahnenerbe“. Co hnalo těch pět mužů na střechu světa? Šlo zde jen o zoologické výzkumy, antropologická měření a geomagnetické experimenty? Jednalo se zde o vybudování tajných diplomatických kontaktů za zády britské říše? Nebo měli v Tibetu dle možností najít případné relikty „Praárijců“? Dodnes se okolo expedice z let 1938/1939 odvíjejí mnohé spekulace. Peter Meier-Hüsing před námi předestírá historii a dohru tohoto podniku a přidává k tomu kritické poznámky o ideologickém pozadí, které vedlo ke vzniku této expedice.

Chcete si přečíst knihu?Nacisté v Tibetu: Záhada expedice SS pod vedením Ernsta Schäfera ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Meier-Hüsing. Číst Nacisté v Tibetu: Záhada expedice SS pod vedením Ernsta Schäfera Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY