Osud tažných ptáků

Osud tažných ptáků - Maarten´t Hart | Replicamaglie.com

...esátých let. Osud tažných ptáků byl zařazen mezi školní četbu, přeložen do osmi jazyků a zfilmován se slavným Jeroenem Krabbém v hlavní roli ... Maarten´t Hart - Osud tažných ptáků | Spálená 53 ... . Je s podivem, že za 40 let od svého prvního vydání se kniha nedočkala českého překladu. Vychází až nyní díky překladateli Lukáši Vítkovi a nakladatelství Prostor 14. března 2019 v ... Všechny informace o produktu Kniha Osud tažných ptáků - Maarten´t Hart, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Osud tažných ptáků - Maarten´t Hart. Osud tažných ptáků - Maarten 't Hart. Autor ve svém autobiografickém románu vypráví o životě bezradného intelektuála Maartena, místy vážně ... Osud tažných ptáků [PROSTOR nakladatelství - online ... ... . Osud tažných ptáků - Maarten 't Hart. Autor ve svém autobiografickém románu vypráví o životě bezradného intelektuála Maartena, místy vážně a s... Osud tažných ptáků. Mokřady západního Nizozemí jsou útočištěm ptactva, které fascinuje nadějného biologa Maartena. Pravidelně vyplouvá na svá pozorování, aby v přírodě našel harmonii, kterou postrádá mezi lidmi. Příběh se plynule pohybuje mezi přítomností a minulostí. Osud tažných ptáků byl zařazen mezi školní četbu, přeložen do osmi jazyků a zfilmován se slavným Jeroenem Krabbém v hlavní roli. (...) 't Hartův román je především o hledání blízkosti a porozumění, které plachý single bolestně postrádá. Osud tažných ptáků 9.10.2019 Dne 17. října 2019 od 19.30 hod. proběhne v pražské kavárně Božská lahvice křest českého překladu jednoho z nejvýznamnějších nizozemských románů 20. století Osud tažných ptáků od Maartena 't Harta . Osud tažných ptáků je fenomén. … Filmová verze se zařadila ke klasice, stejně jako kniha sama. Tíživý příběh chlapce, který je kvůli svému rodinnému zázemí a výchově předurčen k osam...

INFORMACE

AUTOR
Maarten´t Hart
DIMENZE
6,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Osud tažných ptáků.pdf

POPIS

Mokřady západního Nizozemí jsou útočištěm ptactva, které fascinuje nadějného biologa Maartena. Pravidelně vyplouvá na svá pozorování, aby v přírodě našel harmonii, kterou postrádá mezi lidmi. Příběh se plynule pohybuje mezi přítomností a minulostí. Minulost čtenáři odkrývá přísnou kalvinistickou výchovu jedináčka v rodině zelináře v padesátých letech, v přítomnosti sledujeme Maartenovu láskyplnou péči o umírající matku, jeho badatelské výpravy a snahu o sblížení se ženami, které komplikují jeho vnitřní strachy. Cit pro vnímání přírody, jemné psychologické postřehy a intenzivní dramatické scény zajistily autobiografickému románu přízeň evropských čtenářů. Knihy, která byla též zfilmována, se prodalo již dva a půl milionu výtisků.

Chcete si přečíst knihu?Osud tažných ptáků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Maarten´t Hart. Číst Osud tažných ptáků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY