Anna - Šarišská Amazonka

Anna - Šarišská Amazonka - Eva Ava Šranková | Replicamaglie.com

...mietnutia. Je príbehom silnej, ale zároveň krehkej ženy, ktorá sa zapísala do našich dejín pod menom Šarišská amazonka ... Anna - Šarišská amazonka - Eva Ava Šranková | Databáze knih ... . Historicko-ľúbostný román Anna - Šarišská Amazonka je príbeh o žene mnohých tvárí: krásnej a nežnej, ale aj nebezpečnej. Je príbehom veľkej lásky, ale i odmietnutia. Je príbehom silnej, ale zároveň krehkej ženy, ktorá sa zapísala do našich dejín pod menom Šarišská amazonka. Anna - Šarišská Amazonka Autor: Šranková, Eva Ava Nakladatel: Brána EAN: 9788076174139 ISBN: 978-80-7617-413-9 Originál: ... Kniha: Anna - Šarišská Amazonka - Eva Ava Šranková | Knihy ... ... . Anna - Šarišská Amazonka Autor: Šranková, Eva Ava Nakladatel: Brána EAN: 9788076174139 ISBN: 978-80-7617-413-9 Originál: Anna - Šarišská Amazonka Překlad: Kubík, Martin Popis: Elektronická kniha, 200 stran, bez zabezpečení DRM, 0,5 MB ePUB, 1,2 MB Mobi, česky Rok vydání: 2019 Historický milostný román Anna - Šarišská amazonka je příběh o ženě mnoha tváří: krásné a něžné, ale i nebezpečné. O velké lásce, ale i odmítnutí. Příběh silné, ale zároveň křehké ženy, kterou zná historie pod jménem Šarišská amazonka. Kupte knihu Anna Šarišská amazonka (Eva Ava Šranková) s 21 % zľavou za 7.49 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Historicko-ľúbostný román Anna ŠARIŠSKÁ AMAZONKA je príbeh o žene mnohých tvárí: krásnej a nežnej, ale aj nebezpečnej. Je príbehom veľkej lásky, ale i odmietnutia. Je príbehom silnej, ale zároveň krehkej ženy, ktorá sa zapísala do našich dejín pod menom Šarišská amazonka. Historický milostný román Anna - Šarišská amazonka je ...

INFORMACE

AUTOR
Eva Ava Šranková
DIMENZE
7,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Anna - Šarišská Amazonka.pdf

POPIS

Historický milostný román Anna – Šarišská amazonka je příběh o ženě mnoha tváří: krásné a něžné, ale i nebezpečné. O velké lásce, ale i odmítnutí. Příběh silné, ale zároveň křehké ženy, kterou zná historie pod jménem Šarišská amazonka. Román začíná v době, kdy ještě nikdo v Uherském království neměl tušení, že za pár let přijde katastrofální den a v bitvě u Moháče bude poraženo vojsko Ludvíka II. Jagellonského. O královský trůn bojují dva muži: král Ferdinand I. Habsburský, vévoda rakouský, a Jan Zápolský, v té době nejmocnější velmož Uher. Mocenský zápas o trůn rozpoutá v zemi anarchii a na stranu jednoho z nich se postaví žena... Jaká asi byla a jací muži zkřížili její životní cestu? Bylo jejím osudem, aby zemřela osamělá, nebo jí bylo dáno najít pravou lásku?

Chcete si přečíst knihu?Anna - Šarišská Amazonka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Ava Šranková. Číst Anna - Šarišská Amazonka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY