Einsteinovo proroctví

Einsteinovo proroctví - Robert Masello | Replicamaglie.com

...imone Rashidovou snaží odhalit jeho tajemství, která mohou naplnit - nebo vyvrátit - Einsteinovo temné proroctví ... Einsteinovo proroctví | KNIHCENTRUM.cz ... . Při svých pokusech Lucas a Simone nevědomky vypustili na svobodu síly dobra i nepokrytého zla. Einsteinovo proroctví Masello Robert. Historik umění Lucas Athan, toho času důstojník americké armády pověřený zachraňováním kulturních památek naloupených nacisty, objevil na sklonku války v tajném skladu v srdci Německa egyptský sarkofág, o který se mimořádně zajímaly jak nejbližší kruhy kolem Adolfa Hitlera, tak americká tajná služba. E-kniha: Einsteinovo proroctví - Robert Masello. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Einsteinovo proroctví | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . E-kniha: Einsteinovo proroctví - Robert Masello. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Knihu Einsteinovo proroctví od autora Roberta Masella vydalo nakladatelství Dokořán. „Říkáme tomu okamžik bezprostředně předcházející akci," řekl Lucas, když se studenti v hlavním výstavním sále muzea shromáždili kolem jedné ze soch. Socha pocházela z prvního století př. n. l. a byla vykopána na ostrově Samos....

INFORMACE

AUTOR
Robert Masello
DIMENZE
7,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Einsteinovo proroctví.pdf

POPIS

Historik umění Lucas Athan, toho času důstojník americké armády pověřený zachraňováním kulturních památek naloupených nacisty, objevil na sklonku války v tajném skladu v srdci Německa egyptský sarkofág, o který se mimořádně zajímaly jak nejbližší kruhy kolem Adolfa Hitlera, tak americká tajná služba. Na půdě Princetonské univerzity se pak spolu s brilantní archeoložkou Simone Rashidovou snaží odhalit jeho tajemství, která mohou naplnit – nebo vyvrátit – Einsteinovo temné proroctví. Při svých pokusech Lucas a Simone nevědomky vypustili na svobodu síly dobra i nepokrytého zla. Osud světa nyní nezávisí jen na výzkumu profesora Einsteina, ale i na tom, zda Lucas dokáže porazit temného protivníka mocnějšího než vše, co si kdy dokázal představit. Podaří se Lucasovi se Simone s pomocí největších géniů fyziky a matematiky Alberta Einsteina a Kurta Gödela – potlačit zlo a zachránit svoje životy? Je možné, že obětí temných sil má být samotný Einstein? A proč?

Chcete si přečíst knihu?Einsteinovo proroctví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Masello. Číst Einsteinovo proroctví Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY