Unesená

Unesená - Klára Janečková | Replicamaglie.com

...nesená online. Voyo. Zvuk: český dabing Obraz: SD 159 Kč předplatn é ... Unesená (2012) - Stolen - FDb.cz ... . Přehrát ... Tomášova a Erikova babička vážne ochorela a bratia sa hádajú o to, kto sa o ňu bude starať. Zo súrodencov sa stali na smrť pohádaní súperi. Elektronická kniha Unesená na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Unesená od ostatních uživatelů. Nakupujte Erotické e-... Vydavateľstvo CBS. 926 likes. Vytvárame originálne produkty, ktoré ... Unesená: Skutočný príbeh Sophie Parkerovej | Filmy ... ... ... Vydavateľstvo CBS. 926 likes. Vytvárame originálne produkty, ktoré pomáhajú cestovnému ruchu rásť. Natascha Kampuschová (německy Natascha Kampusch, * 17. února 1988 Vídeň) je rakouská žena, která byla ve svých deseti letech unesena Wolfgangem Přiklopilem.Byla nezvěstná více než osm let, než se jí 23. srpna 2006 podařilo uniknout. Případ vyvolal velký zájem veřejnosti....

INFORMACE

AUTOR
Klára Janečková
DIMENZE
10,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Unesená.pdf

POPIS

Osmnáctiletá Karla Winklerová nebyla nikdy pověrčivá. Když v pátek třináctého března nasedala ráno do vlaku mířícího do Kroměříže, netušila, že se ten den ze školy domů již nevrátí a pověstná třináctka se pro ni málem stane osudnou. Kamarád Roman, kterého do té doby pokládala za svého dobrého přítele, spolu s bratrem a dělníkem z Ukrajiny zosnovali plán, jenž je měl přivést k finanční částce, kterou za každou cenu, a to i za cenu Karlina života, potřebovali získat. Rozhodli se proto Karlu unést a po jejích rodičích požadovat vysoké výkupné. Dívka prožila hrůzné chvíle a vytrpěla si své, uvězněná na ukrajinské ubytovně ve městě Holešov. Ani po počátečním šoku a beznaději se ale nehodlala smířit s osudem neexistující budoucnosti a umínila si bojovat... Kniha je inspirována skutečnou událostí. Děj příběhu je však víceméně vymyšlen.

Chcete si přečíst knihu?Unesená ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Janečková. Číst Unesená Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY