Kulturní diplomacie Číny a její regionální variace

Kulturní diplomacie Číny a její regionální variace - Ondřej Klimeš (ed.), | Replicamaglie.com

...ej Klimeš Tato kniha představuje kulturní diplomacii Čínské lidové republiky v letech 2012-2017 jako jeden z prostředků, který jí má zajistit postavení světové ekonomické a politické velmoci ... Diplomacie Československa Díl II. / Najlacnejšie knihy ... . Čínský nový svět Ondřej Klimeš a kol.:Kulturní diplomacie Číny a její regionální variace.Academia, Praha, 2018, 260 s. Moderní země plná života, tvůrčího potenciálu, neotřelých postupů a originálních řešení, v níž existuje stejná umělecká svoboda jako v České republice a v níž tamní umělci neomezeně navazují na starobylé tradice a směřují do budoucna. Kulturní diplomacie je důležitou strategií vytváření mezinárodního obrazu mimo jiné i proto, že vládnoucí Komunistická strana Číny od osmdesátých let 20. století postupně upozaďuje ort ... Klimeš, Ondřej a kol.: Kulturní diplomacie Číny a její ... ... . Kulturní diplomacie je důležitou strategií vytváření mezinárodního obrazu mimo jiné i proto, že vládnoucí Komunistická strana Číny od osmdesátých let 20. století postupně upozaďuje ortodoxní komunistickou ideologii a prezentuje Čínu jako nositelku tradičních kulturních hodnot tisícileté čínské civilizace. Objednávejte knihu Kulturní diplomacie Číny a její regionální variace v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kulturní diplomacie Číny a její regionální variace Tato kniha představuje kulturní diplomacii Čínské lidové republiky v letech 2012-2017 jako jeden z prostředků, který jí má zajistit postavení světové ekonomické a politické velmoci. Nejen o jasné hranici mezi kulturní výměnou a propagandou hovoří Michaela Vrchotová se sinology Olgou Lo...

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Klimeš (ed.),
DIMENZE
9,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Kulturní diplomacie Číny a její regionální variace.pdf

POPIS

Tato kniha představuje kulturní diplomacii Čínské lidové republiky v letech 2012–2017 jako jeden z prostředků, který jí má zajistit postavení světové ekonomické a politické velmoci. Podobně jako byla v rané a císařské Číně kulturní a civilizační autorita využívána k utváření vztahů s okolním světem, i současná Čína se snaží kulturu využít k nabytí měkké moci a k prosazení státních zájmů. Kulturní diplomacie je důležitou strategií vytváření mezinárodního obrazu mimo jiné i proto, že vládnoucí Komunistická strana Číny od osmdesátých let 20. století postupně upozaďuje ortodoxní komunistickou ideologii a prezentuje Čínu jako nositelku tradičních kulturních hodnot tisícileté čínské civilizace. Tyto projevy jsou zvláště patrné v posledních letech, kdy Čína vystupuje ve stále výraznější roli v mezinárodních vztazích.

Chcete si přečíst knihu?Kulturní diplomacie Číny a její regionální variace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Klimeš (ed.),. Číst Kulturní diplomacie Číny a její regionální variace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY