První pomoc pro děti

První pomoc pro děti - Kristýna Schnablová | Replicamaglie.com

... zážitků. První pomoc při život ohrožujících stavech 11 První pomoc při krvácení 12 První pomoc při šoku 16 ... ALERGICKÉ REAKCE - první pomoc | První pomoc - Alergie ... ... ... představují děti pro většinu z nás to nej-cennější co máme. Na malé dítě ale číhá nebe zpečí téměř všude - doma, na zahradě, na První pomoc je v ČR ukotvena také v zákoně. Neposkytnutí první pomoci je definováno jako trestný čin dle zákona č. 40/2009 Sb., trestní zákoník, ve znění pozdějších předpisů, stanoví dokonce v § 150 a § 151 sankce za neposkyt ... PDF První pomoc u dětí - cervenykriz.eu ... . 40/2009 Sb., trestní zákoník, ve znění pozdějších předpisů, stanoví dokonce v § 150 a § 151 sankce za neposkytnutí pomoci. Poskytnout první pomoc je dle zákona povinné zejména v těchto případech: c) jít zavolat první pomoc----- 13. Stabilizovaná poloha je? a) na zádech se zakloněnou hlavou. b) na boku se záklonem hlavy. c) poloha tzv. Trendelenburgova, se zvednutými dolními končetinami V případě, že se Vám příručka první pomoci nezobrazuje, klikněte zde >>> Využijte možnosti vložení příručky přímo do Vašich stránek !!! Příručka první pomoc dětem Aktualizace 2019: nová kapitola o klíštěti a kousnutí zvířetem či hadem a poranění očí Připravili jsme pro vás ve spolupráci s Oblastním spolkem Českého červeného kříže Praha 1 unikátní Příručku první pomoci, která obsahuje konkrétní scénář, jak se chovat při nejčastějších ... 29.7.2016 v Kurzy, Pediatrie, První pomoc, První pomoc pro maminky, Tipy a rady - 13 komentářů Zdravím všechny, které tohle téma alespoň trochu zajímá a vítám všechny, kteří mají o kurz zájem. Mimo jiné i speciální školení pro rodiče a učitele, zaměřené na poskytování první pomoci dětem, nebo akreditované programy pro budoucí zdravotníky. Při úrazu je nutné myslet na tři základní pravidla: zachovat chladnou hlavu zavolat pomoc (155) myslet na vlastní bezpečnost; První pomoc při popáleninách: 24.2k Followers, 965 Following, 731 Posts - See Instagram photos and videos from MUDr. Knězková Michala (@mklife_prvni_pomoc_detem) První pomoc u dětí. Publikováno: 14. 12. 2017, aktualizováno: 11. 1. 2019. OBSAH ČLÁNKU: Nejdůležitější je zachovat klid Volání záchranné služby Pom...

INFORMACE

AUTOR
Kristýna Schnablová
DIMENZE
9,21 MB
NÁZEV SOUBORU
První pomoc pro děti.pdf

POPIS

Ošetřit odřené koleno zvládne každý. Ale co když se stane něco vážnějšího? Mohou první pomoc poskytnout děti? Rozhodně ano! Jen musí vědět, jak na to. Co dělat s kamarádem, který se uhodil do hlavy a ztratil vědomí? Jak poznat infarkt nebo mrtvici? Je možné zastavit silné krvácení? To a řadu dalších věcí se děti dozvědí v této ilustrované příručce. Naučí se rozpoznat, kdy jde o život a zjistí, jak na to správně zareagovat.

Chcete si přečíst knihu?První pomoc pro děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kristýna Schnablová. Číst První pomoc pro děti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY