Síla klidu. Transcendentální meditace

Síla klidu. Transcendentální meditace - Bob Roth | Replicamaglie.com

...80-7617-034-6 EAN: 9788076170346 ... „Mistrovská kniha, díky níž je transcendentální meditace dostupná každému ... Technika Transcendentální Meditace - Oficiální stránka ... ." ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. „Mistrovská kniha, díky níž je transcendentální meditace dostupná každému." Arianna Huffingtonová. Síla klidu, která se okamžitě stala bestsellerem New York Times, představuje srozumitelný a poutavý přehled tra ... Síla klidu. Transcendentální meditace - Knihkupectví Luxor ... . Síla klidu, která se okamžitě stala bestsellerem New York Times, představuje srozumitelný a poutavý přehled transcendentální meditace. „Mistrovská kniha, díky níž je transcendentální meditace dostupná každému." Arianna Huffingtonová Síla klidu, která se okamžitě stala bestsellerem New York Times, představuje srozumitelný a poutavý přehled transcendentální meditace. Co mají společného například Oprah Winfreyová, Tom Hanks či Michael Fox? Učitele Boba Rotha, který v uplynulých pětačtyřiceti ... „Mistrovská kniha, díky níž je transcendentální meditace dostupná každému." Arianna Huffingtonová Síla klidu, která se okamžitě stala bestsellerem New York Times, představuje srozumitelný a poutavý přehled transcendentální meditace. „Mistrovská kniha, díky níž je transcendentální meditace dostupná každému." Arianna Huffingtonová Síla klidu, která se okamžitě stala bestsellerem New York Times, představuje srozumitelný a poutavý přehled transcendentální meditace. Co mají společného například Oprah ... Síla klidu. Transcendentální meditace Autor: Roth, Bob Nakladatel: Pragma EAN: 9788076170353 ISBN: 978-80-7617-035-3 Originál: Strength in Stillness. The Power of Transcendental Překlad: Kolodrubec, Aleš Popis: Elektronická kniha, 176 stran, bez zabezpečení DRM, 0,3 MB ePUB, 0,9 MB Mobi, česky Rok vydání: 2019 Síla klidu, která se okamžitě stala bestsellerem New York Times, představuje srozumitelný a poutavý přehled transcendentální meditace. Co mají společného například Oprah Winfreyová, Tom Hanks či Michael Fox? Učitele Boba Rotha, který v uplynulých pětačtyřiceti letech pomohl několika tisícům lidí rozvinout přirozenou ... „Mistrovská kniha, díky níž je transcendentální meditace dostupná každému." Arianna Huffingtonová Síla klidu, která se okamžitě stala bestsellerem New York Times, představuje srozumitelný a poutavý přehled transcendentální meditace. Heureka.cz je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů. Anotace „Mistrovská kniha, díky níž je transcendentální medit...

INFORMACE

AUTOR
Bob Roth
DIMENZE
11,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Síla klidu. Transcendentální meditace.pdf

POPIS

„Mistrovská kniha, díky níž je transcendentální meditace dostupná každému.“ Arianna Huffingtonová Síla klidu, která se okamžitě stala bestsellerem New York Times, představuje srozumitelný a poutavý přehled transcendentální meditace. Co mají společného například Oprah Winfreyová, Tom Hanks či Michael Fox? Učitele Boba Rotha, který v uplynulých pětačtyřiceti letech pomohl několika tisícům lidí rozvinout přirozenou kreativitu a schopnosti. Přinesl tento způsob meditace z Indie a zpřístupnil ho západnímu světu. Mezi první stoupence patřili i členové legendární skupiny Beatles.

Chcete si přečíst knihu?Síla klidu. Transcendentální meditace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bob Roth. Číst Síla klidu. Transcendentální meditace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY