Svatá hlava

Svatá hlava - Hana Lehečková | Replicamaglie.com

...vzniku a stále silně je spojen s Izraelem, původně izraelskými kmeny, posléze izraelským národem ... 302 - Dokonáno jest | Kancionál ... .Výraz Židé proto označuje příslušníky vyvoleného národa, kteří jsou vyznavači židovského náboženství, judaismu.Toto sepětí národa a náboženství přetrvalo i téměř dvě tisíciletí židovské diaspory, kdy Židé žili v uzavřených ... Nejhorší Boží trest není nekonečné utrpení, ale nekonečná samota. O tom je přesvědčen hlavní hrdina a vypravěč novely Svatá hlava. Hana Lehečková zachycuje, ja ... Svatá hlava - Hana Lehečková | Databáze knih ... . O tom je přesvědčen hlavní hrdina a vypravěč novely Svatá hlava. Hana Lehečková zachycuje, jak vypadá apokalypsa v podání „idiota", žijícího na sociálním dně, a připomíná, k čemu jsou dobré literární experimenty. Svatá hlava - Lehečková, Hana ; Formou deníkových zápisků a vlastních myšlenek se hlavní hrdina psychologicky laděné novely vyrovnává jen velmi těžce se světem kolem sebe. Žije s maminkou a umírající babičkou ve ... Svatá hlava není obyčejná kniha o všedních starostech. Vypráví o hrdinovi, který má psychické onemocnění a jeho mysl věci vyhodnocuje jinak, než u většiny populace. Podle toho také vypadá styl psaní autorky. Hana Lehečková: Svatá hlava. Jak těžké je vymanit se ze života v sociálně slabé rodině? Četba na pokračování z psychotické novely vykreslující život na pomezí reality a bludů, která poodkrývá, jak těžké je vymanit se ze života v sociálně slabé rodině, pokud jste jen obyčejná slabá duše. Obsah knihy: Svatá hlava. Nemá tátu, nemá práci, nemá přátele, v malé pohraniční vsi poznává krušný rodinný život v dluzích, šikanu, výsměch okolí, domácí násilí. Ale když vezme do rukou propisku a sešit, už není chudáček, ale svatý člověk obdařený nadpřirozenými schopnostmi. Sloupek Štěpána Kučery o knize Hany Lehečkové Svatá hlav...

INFORMACE

AUTOR
Hana Lehečková
DIMENZE
10,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Svatá hlava.pdf

POPIS

Než spasíš svět, zachraň sám sebeNemá tátu, nemá práci, nemá přátele, v malé pohraniční vsi poznává krušný rodinný život v dluzích, šikanu, výsměch okolí, domácí násilí. Ale když vezme do rukou propisku a sešit, už není chudáček, ale svatý člověk obdařený nadpřirozenými schopnostmi. Zná smysl života a má tu moc zachránit celý svět. Psychotická novela vykreslující život na pomezí reality a bludů poodkrývá, jak těžké je vymanit se ze života v sociálně slabé rodině, pokud jste jen obyčejná slabá duše.

Chcete si přečíst knihu?Svatá hlava ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Lehečková. Číst Svatá hlava Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY