Na dně

Na dně - Jorn Lier Horst | Replicamaglie.com

...jším (mimo toho, že je to prakticky neléčitelné, je to dost nakažlivé) ... Perlička na dně - Bohumil Hrabal ... . dnes ráno jsem ji zase viděla polehávat na dně, byla opřená o břicho pod soutěskou s kameny-tam je vždy. Stářím to asi nebude. a zdá se mi že už ani nežere. Manželka trpí dnou, jídlo jsme přizpůsobili tak že všeho s mírou. Žádné salámy a párky, stejně není o nic stát, z těchto věci anglickou slaninu a šunku ( uváděno 25 purinů na 10 dkg) Takže když si dá 2,3, plátky na rohlík nebo chléb, žádný problém. maso, třeba řízek udělám z deseti dkg syrového masa , přílohu a tak ... Kde vládne absolutní tma - Život na hranici možností ... ... . maso, třeba řízek udělám z deseti dkg syrového masa , přílohu a také v pohodě. Jaké potraviny při dně nejíst? Pokud trpíte na záchvaty dny nebo jste již někdy dnu měli, vyhněte se hlavním spouštěčům, tedy potravinám s vysokým obsahem purinů. Tyto potraviny obsahují více než 200 mg purinů na 100 gramů . "Tsunami jsou dlouhé vlny katastrofického rázu, vznikající hlavně tektonickými pohyby na dně moří" (cit. KUKAL, Z., 1983, 108). Představují hazardy pro všechny přímořské oblasti světa, ale převážná většina z nich vzniká ve vodách Tichého oceánu. A ... Na 120 stálých pracovníků, ale i těch dalších 130 zatím udrželi na hlavní pracovní poměr. S okamžikem uzavírky však přestali zadávat práci všem externistům, kteří pracovali na dohodu, a osobám samostatně výdělečně činným, jako třeba terapeutům. Je na úplném dně ligy. Na druhý nejhorší celek ztrácí propastných 15 bodů. Svým sokům nebyl schopný konkurovat prakticky v ničem. "Před sezonou jsme jasně řekli, že se chceme ... Hlubokomořské příkopy Pod 6000 m klesá dno jen na několika místech oceánu v hlubokomořských příkopech. K jejich průzkumu používají vědci automatické miniponorky, sondy nebo tažné sítě. Úplně nejhlubší místo na Zemi je hlubina Challenger v Mariánském příkopu v Tichém oceánu - leží 10 920 m pod mořskou hladinou (tj. téměř 11 km). Jenni. Motto: "Je mrtvej, protože byl na dně." Smekám nad tím, jak Jean Renoir ...

INFORMACE

AUTOR
Jorn Lier Horst
DIMENZE
11,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Na dně.pdf

POPIS

Během jediného letního týdne vyplaví moře na pláž poblíž Stavern postupně čtyři levá chodidla obutá v teniskách. Místní policie čelí záhadě: Kde jsou těla, k nimž nohy původně patřily? Kdo je takto znetvořil a proč? A je možné, že jde o tři důchodce a psychicky nemocnou ženu, kteří jsou od podzimu pohřešováni? Wisting si neví rady a situaci mu nijak neulehčí ani příjezd jeho dcery, která se rozhodla napsat reportáž o tom, jak lidem odsouzeným k dlouholetému vězení za těžké zločiny změnil pobyt za mřížemi život. Policejní i novinářská práce se opět nečekaně protnou ve chvíli, kdy vyjdou najevo dlouho utajované skutečnosti, které ze dna na povrch vůbec vyplout neměly.

Chcete si přečíst knihu?Na dně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jorn Lier Horst. Číst Na dně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY