Spadnul z jahody

Spadnul z jahody - Kristína Pavelková | Replicamaglie.com

...sko EAN: 9788020617842 ISBN: 978-80-206-1784-2 Originál: Spadol z jahody Překlad: Štěpánková, Eva Popis: 1× kniha, vázaná, 208 stran, česky Rozměry: 12 × 19 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Kniha Spadol z jahody | Moja-Kniha.sk ... . vydání) Spadol z jahody je knižka, pri ktorej vás hneď na prvý pohľad zaujme krásna obálka, sľubujúca svieži, letný príbeh, ktorý vám bude verným spoločníkom niekde pri vode. Nenájdete tu žiadnu klasickú romantiku, ale vnímanie vzťahov, a hlavne chlapov ako takých, s nadhľadom a jemnou iróniou. > Spadnul z jahody-12% sleva. Kniha: Spadnul z jahody Autor: Kristína Pavelkov á. Táňa má na muže vyvinutý šestý smysl. ... Obsah knihy: Spadol z jahody. Roztopašný príbeh s kopou ... Jahody - YouTube ... . > Spadnul z jahody-12% sleva. Kniha: Spadnul z jahody Autor: Kristína Pavelkov á. Táňa má na muže vyvinutý šestý smysl. ... Obsah knihy: Spadol z jahody. Roztopašný príbeh s kopou dobre mierených faciek s vtip...

INFORMACE

AUTOR
Kristína Pavelková
DIMENZE
4,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Spadnul z jahody.pdf

POPIS

Rozpustilý příběh s hromadou dobře míněných facek s vtipným nábojem, špetkou ironie a trochu jiskřivých dialogů, které zhltnete na jedno zakousnutí. Táňa má na muže vyvinutý šestý smysl. Vždy ji spolehlivě oznámí, kdy je čas vzít nohy na ramena a utíkat pryč. U sebevědomého Bruna se jí signalizační kontrolka nespustí. Nechat odejít pana Vyhlídnutého by byl životní omyl, a tak si umíní ho lapit za každou cenu. Ale předběhnout osud se nevyplácí. O tom se Táňa přesvědčí velmi brzy. Proč se její sny rázem rozplynou jako obláček dýmu? Kdo je ten skutečně "vyrobený" muž pro Táňu?

Chcete si přečíst knihu?Spadnul z jahody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kristína Pavelková. Číst Spadnul z jahody Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY