Spící město

Spící město - Martin Vopěnka | Replicamaglie.com

...se občas o své hrdiny upřímně bál. Jindy mne dojala jejich statečnost, vytrvalost a soudržnost ... Spící město od 259 Kč - Heureka.cz ... . A nakonec jsem se s nimi nerad loučil. Proto už píši pokračování s názvem Spící ... Spící město. Počet stran: 272 Formát: 145×205 Vazba: vázaná ISBN: 978-80-253-1349-7 Vyšlo: 2011. Přečtěte si více o knize Spící město . Spící město je mou dvanáctou knihou. A musím říct, že žádná se mi nepsala tak dobře. Ten příběh mne samotného bavil, dokonce jsem se občas o své hrdiny upřímně bál. Spící m ... Restaurace Na Špici - Home | Facebook ... . Ten příběh mne samotného bavil, dokonce jsem se občas o své hrdiny upřímně bál. Spící město Martin Vopěnka. Jak to vypadá, když všichni rodiče najednou usnou a na světě zbydou jen děti? Dokážou se o sebe postarat samy? Martin Vopěnka v tom má poměrně jasno. Když se čtyři sourozenci jednoho rána probudí do tichého bytu, zjistí, že jejich rodiče upadli do záhadného spánku a jen tak se neprobudí....

INFORMACE

AUTOR
Martin Vopěnka
DIMENZE
12,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Spící město.pdf

POPIS

Vydejte se na dobrodružnou cestu do světa, kde všichni rodiče spí a kde začíná nemilosrdný boj o přežití dětí ve světě zbývajících dospělých… Čtyři sourozenci, nejstarší Kryštof, dvojčata Ema a Kristýna a malý Samuel, žili ještě donedávna ve šťastné rodině. Jednoho rána se ale probudili v hrozné situaci. Jejich rodiče upadli do záhadného spánku a oni si musí najednou poradit docela sami. Jak zjistili, usnuli všichni rodiče po celém světě. A co je ještě horší, malého Samuela jim unese neznámý muž! Pro sourozence začíná každodenní boj, v němž vítězí ti silnější, vychytralejší a bezohlednější. Zároveň ale poznávají, jak je důležité držet při sobě, pomáhat si a nedat se. Podaří se jim malého Samuela zachránit? A rodiče opět probudit?

Chcete si přečíst knihu?Spící město ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Vopěnka. Číst Spící město Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY