Interakční psychologický výcvik: 2., doplněné a přepracované vydání

Interakční psychologický výcvik: 2., doplněné a přepracované vydání - Marek Kolařík | Replicamaglie.com

...PDF, ePub, Mobi e-kniha ihned ke stažení ... Aplikovaná psychologie porodnictví | Odborná literatura a ... ... . V přípravě pedagogů, psychologů a dalších oborů má interakční psychologický výcvik nezastupitelné místo. Kniha přináší konkrétní Interakční psychologický výcvik — 2., doplněné a přepracované vydání. Marek Kolařík. Grada Publishing. V přípravě pedagogů, psychologů a dalších oborů má interakční psychologický výcvik nezastupitelné místo. ... Rok vydání: 2019. Běžná cena: . ... Kniha Interakční psychologický výcvik (2., doplněné a ... ... . ... Rok vydání: 2019. Běžná cena: ... POPIS. V přípravě pedagogů, psychologů a dalších oborů má ... Interakční psychologický výcvik - 2., doplněné a přepracované vydání ... Interakční psychologický výcvik - 2., doplněné a přepracované vydání ... psychologů a dalších příbuzných oborů má interakční psychologický výcvik nezastupitelné místo. Podílí se na rozvíjení sociálních dovedností i na prohlubování ... Podtitul: 2., doplněné a přepracované vydání Autor: Marek Kolařík. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2019 Počet stran: ... V přípravě pedagogů, psychologů a dalších příbuzných oborů má interakční psychologický výcvik nezastupitelné místo. Podílí se na rozvíjení sociálních dovedností i na prohlubování ... (2., doplněné a přepracované vydání) V přípravě pedagogů, psychologů a dalších příbuzných oborů má interakční psychologický v ýcvik nezastupitelné místo. Podílí se na rozvíjení sociálních dovedností i na prohlubování profesních kompetencí studentů. V přípravě pedagogů, psychologů a ostatních příbuzných oborů má interakční psychologický výcvik nezastupitelné místo. Orientuje se na rozvíjení sociálních dovedností i na prohlubování profesních kompetencí studentů. V rámci výuky na vysokých školách je většina času stále věnována spíše teoretické přípravě, která však nemá adekvátní praktický ... Interakční psychologický výcvik - 2., doplněné a přepracované vydání ... V přípravě pedagogů, psychologů a dalších příbuzných oborů má interakční psychologický výcvik nezastupitelné místo. Podílí se na rozvíjení sociálních dovedností i na prohlubování profesních kompetencí studentů. ... Přehled termínů ... Interakční psychologický výcvik: 2., doplněné a přepracované vydání Autor: Kolařík Marek V přípravě pedagogů, psychologů a dalších oborů má interakční psychologický výcvik nezastupitelné místo. Interakční psychologický vý...

INFORMACE

AUTOR
Marek Kolařík
DIMENZE
12,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Interakční psychologický výcvik: 2., doplněné a přepracované vydání.pdf

POPIS

Kniha přináší konkrétní hry a postupy pro práci se skupinou. Vedoucím i členům skupiny umožňuje porozumět základním pravidlům a zákonitostem, kterými se práce s výcvikovou skupinou řídí. V přípravě pedagogů, psychologů a dalších příbuzných oborů má interakční psychologický výcvik nezastupitelné místo. Podílí se na rozvíjení sociálních dovedností i na prohlubování profesních kompetencí studentů. V rámci výuky na vysokých školách je většina času stále věnována spíše teoretické přípravě, která nemá vždy adekvátní praktický protipól. Stává se tak, že studenti odcházejí do praxe nedostatečně připraveni nejen na práci s lidmi, ale i se sebou samými. Přitom zlepšování komunikačních dovedností, poznávání vlastních hranic, možností a schopností, a především poznávání silných a slabých stránek u sebe i u druhých a jejich přijímání je nezbytnou součástí kvalitní práce s lidmi. Tato publikace bude díky své srozumitelné a přehledné formě pro studenty i odborníky v oboru velmi užitečnou pomůckou.

Chcete si přečíst knihu?Interakční psychologický výcvik: 2., doplněné a přepracované vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Kolařík. Číst Interakční psychologický výcvik: 2., doplněné a přepracované vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY