Tiché roky

Tiché roky - Alena Mornštajnová | Replicamaglie.com

...Žákových Alena Mornštajnová: Tiché roky ... RECENZE: Tiché roky | Knihy Dobrovský ... .Host, Brno, 2019, 296 s. Čtvrtý román Aleny Mornštajnové Tiché roky je tvořen dvěma střídajícími se a postupně se sbližujícími pásmy: jednak kapitolami označovanými titulem Dcera, jednak oddíly obdobně lapidárně nazývanými Otec.Hlavní vztahová osa je tak explicitně dána, přičemž záhy není ... Knihy Slepá mapa, Tiché roky a Hana (mám skvělou audioknihu) bych doporučila jako povinnou četbu středoškolákům pro pochopení novodobých dějin. Paní Mornštajnová má úžasný dar slov ... PŘEČTENO květen 2019 - YouTube ... . Paní Mornštajnová má úžasný dar slova. Pomohla vám tato recenze? Ano 0 Kniha, HOST, 2019, 9788075779113. Zobrazit všechna hodnocení ... Tiché roky sú moja prvá kniha od tejto autorky a musím povedať, že určite nie posledná. Krásne vykreslený príbeh jednej rodiny, kde sa do každej z osôb dokážete vcítiť, hoci ich správanie neschvaľujete. Knihu som nemohla pustiť z ruky, oceňujem ľahkosť, s akou písala o tak ťaživých veciach. Tiché roky jsou nový román momentálně nejčtenější české autorky. Co všechno nevíme o svých nejbližších?Bohdana je uzavřená dívka žijící jen s mrzoutským otcem a dobrosrdečnou, leč poddajnou Bělou. Trápí ji napětí v domě a tajemství, které jí nepřestává vrtat hlavou: Proč ji těžce nemocná babička Tiché roky sú moja prvá kniha od tejto autorky a musím povedať, že určite nie posledná. Krásne vykreslený príbeh jednej rodiny, kde sa do každej z osôb dokážete vcítiť, hoci ich správanie neschvaľujete. Knihu som nemohla pustiť z ruky, oceňujem ľahkosť, s akou písala o tak ťaživých veciach. Ahoooooj! Tohle je WRAP UP! :) A tohle knihy, které jsem přečetla: Ve stínu hvozdu Olga Jenom lidé Střet králů Přiveď mě zpátky Tiché roky Rekonstrukce Grindewaldovy zločiny Zrcadlo ... A jaké knihy jsem v květnu přečetla? Kaštánek Tiché roky Čurda z Hlíny Smrt před branami Láska pro samouky Rekonstrukce Adelheid Na dostřel. Dům knihy.cz > Knihy > Bestsellery > Tiché roky. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Tiché roky. MORNŠTAJNOVÁ Alena. Info: Host, 2019 (1.) - váz., 296 str. EAN: 9788075779113 ISBN: 978-80-7577-911-3. Hodnocení: Tiché roky (intimní rodinné drama, komunistická doba, charakter lidí) Současníci: Kateřina Tučková (Vyhnání Gerty Schnirch - život Gerty Schnirch od 2.sv.v. až Sam...

INFORMACE

AUTOR
Alena Mornštajnová
DIMENZE
11,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Tiché roky.pdf

POPIS

Bohdana je uzavřená dívka žijící jen s mrzoutským otcem a dobrosrdečnou, leč poddajnou Bělou. Trápí ji napětí v domě a tajemství, které jí nepřestává vrtat hlavou: Proč ji těžce nemocná babička při poslední návštěvě v léčebně oslovila „Blanko“? Vedle toho se odvíjí příběh Svatopluka Žáka, oddaného komunisty, který celý svůj život zasvětil budování socialismu, lásce ke své ženě a dceři, jejíž budoucnost měla být stejně zářivá jako hvězda na rudém praporu. Ale jak se říká: Chcete-li Boha rozesmát, povězte mu o svých plánech. A tak se v jednom okamžiku oba příběhy slijí do jednoho a ukáže se, že nic není takové, jak se doposud zdálo, a už vůbec ne takové, jaké by to být mělo. Nový román Aleny Mornštajnové je jiný než ty předchozí. Nejedná se o velké historické téma, nýbrž o intimní rodinné drama, kde hlavní roli nehrají velké dějiny, ale náhody a lidské charaktery. Stejně jako u románu Hana však jde o silný, strhujícím způsobem vyprávěný příběh, který si čtenáře podmaní od první do poslední stránky.

Chcete si přečíst knihu?Tiché roky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Mornštajnová. Číst Tiché roky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY