Přiznat vinu

Přiznat vinu - Martin Goffa | Replicamaglie.com

...není nalezena jediná indicie, která by k ní policii ... Přiznat vinu | O2 Knihovna ... ... Přiznat vinu - Martin Goffa. Pridať k obľúbeným. Pridať do porovnania. Strážiť cenu Pridať recenziu Produkt vám dodá: 98% zákazníkov odporúča obchod Doprava od 2,50 € do 3 dní ... Chybovat je lidské, ale přiznat vlastní chybu řada lidí neumí. A jsou i šikulové, kteří si vlastní chyby jednoduše nepřipouštějí a nemíní se za ně ani omluvit. Jak reagovat, když uděláme v práci chybu, a jaká ... Přiznat vinu - Martin Goffa od 198 Kč - Heureka.cz ... . Jak reagovat, když uděláme v práci chybu, a jaká sankce je přiměřená, přibližuje psycholog Jan Urban. guilty: přiznat svoji vinu za co před soudem plead guilty to/of sth. income tax: podat přiznání k dani z příjmu file an income tax return. return: daňové přiznání ekon. tax return. right: přiznat práva komu, učinit komu po právu do sb right. confessed: vrah, jenž se sám přiznal a confessed murderer. error: přiznat svou chybu ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Více o e-knize Přiznat vinu Jedné deštivé červencové noci roku 1996 mizí v Praze beze stopy mladá žena. I přesto, že se okamžitě rozbíhá intenzívní pátrání, není nalezena jediná indicie, která by k ní policii přivedla. 2019 Leave a Comment on Přiznat vinu Je deset minut před jednou hodinou v noci, 28. července 1996 a před malou chvílí začaly na město padat první dešťové kapky. Dívka se pomalu vnoří do parku a … Jedné deštivé červencové noci roku 1996 mizí v Praze beze stopy mladá žena. I přesto, že se okamžitě rozbíhá intenzívní pátrání, není nalezena jediná indicie, která by k ní policii přivedla....

INFORMACE

AUTOR
Martin Goffa
DIMENZE
12,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Přiznat vinu.pdf

POPIS

Jedné deštivé červencové noci roku 1996 mizí v Praze beze stopy mladá žena. I přesto, že se okamžitě rozbíhá intenzívní pátrání, není nalezena jediná indicie, která by k ní policii přivedla. O dvaadvacet let později jiná žena podléhá zákeřné nemoci a její beznadějně stav vyprovokuje k činu muže, který ví, co se té dávné deštivé noci událo. Pravda, jež vyplouvá na povrch, s sebou však nepřináší úlevu a vykoupení, nýbrž jen další bolest a několik podob smrti.

Chcete si přečíst knihu?Přiznat vinu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Goffa. Číst Přiznat vinu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY