Pro srandu králíkům: a další povídky

Pro srandu králíkům: a další povídky - Josef Laufer | Replicamaglie.com

...u. 1 2 3... Vyberte si z knih od autora Josef Laufer na Martinus ... Energie u Pramene: Pro srandu králikům ... .cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Další písnička čistě pro srandu králíkům...zajícům spíš teda :D Originál od Wohnoutů obsahuje asi 10x tolik akordů, než hraju já... ale pro mě je to děsně ch... Pro srandu králíkům a další povídky Josef Laufer Skladem v prodejn ... Pro ty náročnější je tu rovněž nemálo nadějných, o ... Pro srandu králíkům a další povídky | Dumknihy.cz - knihy ... ... ... Pro ty náročnější je tu rovněž nemálo nadějných, originálních a kritikou oceňovaných spisovatelů, namátkou Anna Bolavá, Marek Šindelka či Viktorie Hanišová. Ať už v četbě hledáte poučení nebo odpočinek, napětí či humor, ať dáváte ... Pro srandu králíkům a další povídky by Josef Laufer ( Book ) 1 edition published in 2019 in Czech and held by 1 WorldCat member library worldwide...

INFORMACE

AUTOR
Josef Laufer
DIMENZE
4,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Pro srandu králíkům: a další povídky.pdf

POPIS

Jednou jsem jednu z mých minulých knížek zahlédl na opuštěné lavičce v parku. Nikdo se k ní neměl a navíc hustě pršelo. Stál jsem pod deštníkem a pozoroval zkázu mé snahy o čtenářovu přízeň. Písmena se rozmáčela a knížka se poroučela, jako kdyby to byl můj vlastní osud. Pak mi došlo, že se říká: „ Do třetice všeho dobrého.“ Ovšem také někdy: „Třikrát a dost!“ V každém případě, je tu můj třetí pokus zaujmout čtenáře dalšími jedenácti příběhy. A kdyby měly opět skončit někde pohozené v dešti, tak si alespoň předem vystřihněte obrázky od Víta Haderky, protože ty o všech těch příbězích vypovídají daleko lépe, než všechny moje písmenka.

Chcete si přečíst knihu?Pro srandu králíkům: a další povídky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Laufer. Číst Pro srandu králíkům: a další povídky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY