Strůjci nových časů: Sebrané povídky H. G. Wellse - sv. II

Strůjci nových časů: Sebrané povídky H. G. Wellse - sv. II - Herbert George Wells | Replicamaglie.com

.... Sebrané povídky H. G. Wellse. Svazek I ... H.G. Wells: STRŮJCI NOVÝCH ČASŮ | Pod Vŕškom ... ... . Třiatřicet fantaskních i humorných povídek z pera světoznámého autora science fiction. Anglický spisovatel Herbert George Wells proslul zejména svými sci-fi romány Válka světů nebo Stroj času, neméně bohatá je ovšem i jeho povídková tvorba. Strůjci nových časů: sebrané povídky H. G. Wellse - sv. II. Autor: H. G. Wells. Anotace: „Druhý svazek sebraných povídek od jednoho ze zakladatelů moderní science fiction." Muž, jenž přišel o své tělo, svér ... Strůjci nových časů: sebrané povídky H. G. Wellse - sv. II ... ." Muž, jenž přišel o své tělo, svérázný lovec pokladů hrající si na boha, duch, který se sám bojí, nebo hrůzostrašné údolí pavouků. Wells H.G. v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků. ... Sebrané povídky H. G. Wellse. Svazek I ... Strůjci nových časů: sebrané povídky H. G. Wellse - sv. II. Wells H.G. 278 K č. The Island of Doctor Moreau. Wells H.G. 65 ... Vynálezci zázraků - Sebrané povídky H. G. Wellse: Svazek I Anglický spisovatel Herbert George Wells proslul zejména svými sci-fi romány Válka světů nebo Stroj času, neméně bohatá je ovšem i jeho povídková tvorba. H. G. Wells | Vintage Classics (2018) In the Time Traveller's miraculous new machine, we will be carried from a Victorian dinner table to 802,701 AD, when the Earth is divided between the gentle, ineffective Eloi, and the ape-like Morlocks; forward again by a million years or so to glimpse a dying world of blood-red beaches and... Strůjci nových časů: sebrané povídky H. G. Wellse - sv. II-- autor: Wells H. G. Bojoval jsem proti islámskému státu-- autor: Haller Christian Bratr z ledu-- autor: Kopf Alicia Tom Sawyer detektivem / Tom Sawyer, Detective-- autor: Twain Mark...

INFORMACE

AUTOR
Herbert George Wells
DIMENZE
6,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Strůjci nových časů: Sebrané povídky H. G. Wellse - sv. II.pdf

POPIS

Muž, jenž přišel o své tělo, svérázný lovec pokladů hrající si na boha, duch, který se sám bojí, nebo hrůzostrašné údolí pavouků. I v povídkách z pozdějšího období Herbert George Wells ukazuje, že zdaleka není jen autorem science fiction, ale brilantně ovládá i jiné žánry. Kratší příběhy jsou doplněny dvěma rozsáhlejšími novelami, „Příběhem doby kamenné“ z dávného pravěku a „Příběhem dnů příštích“ z daleké budoucnosti.

Chcete si přečíst knihu?Strůjci nových časů: Sebrané povídky H. G. Wellse - sv. II ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Herbert George Wells. Číst Strůjci nových časů: Sebrané povídky H. G. Wellse - sv. II Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY