Pozdrav z Itálie

Pozdrav z Itálie - Jules Wake | Replicamaglie.com

...je šťastná - má spolehlivého přítele a vysněnou práci v knihovně ... Pozdrav z Itálie - Gymnázium Valašské Klobouky ... . To se ovšem změní, když po svém výstředním strýčkovi zdědí staré ferrari pod podmínkou ... Pozdrav z Itálie -- Srdcovky - Wake, Jules ; Laurie po svém excentrickém strýčkovi zdědila Ferrari GT250. Získání tohoto starého skvostu je ale podmíněno cestou tímto vozem do Itálie, a to společně s nerudným Cameronem, který ... Pozdrav z Itálie Autor: Wake, Jules Nakladatel: Motto EAN: 9788026715 ... Pozdrav z Itálie - Jules Wake | Knihy Dobrovský ... ... Pozdrav z Itálie Autor: Wake, Jules Nakladatel: Motto EAN: 9788026715160 ISBN: 978-80-267-1516- Originál: From Italy with Love Překlad: Libovická, Lucie Popis: 1× kniha, brožovaná, 408 stran, česky Rozměry: 12 × 20 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Pozdrav z Itálie 240 Kč. Laurie miluje svůj domov a myslí si, že je šťastná - má spolehlivého přítele a vysněnou práci v knihovně. To se ovšem změní, když po svém výstředním strýčkovi zdědí staré ferrari pod podmínkou, že se v něm vydá do Itálie spolu s tím protivným Cameronem coby průvodcem. Pozdrav z Itálie Laurie zdědila Ferrari, opravdu velmi vzácný a drahý model. Má to však jeden háček - musí s ním procestovat Evropu a dojet z Británie až do Itálie. Laurie si myslí, že miluje svůj život. Má spolehlivého přítele a skvělou práci v knihovně. Ale pak se jí vše ukáže tak trošku v jiných barvách. Pozdrav z Itálie. Jules Wake. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem u dodavatele Doručení ZDARMA od 300 Kč, v ... Elektronická kniha: Pozdrav z Itálie Autor: Jules Wake. Laurie po svém excentrickém strýčkovi zdědila Ferrari GT250. Získání tohoto starého skvostu je ale podmíněno cestou tímto vozem do Itálie, a to společně s nerudným Cameronem, který ... P...

INFORMACE

AUTOR
Jules Wake
DIMENZE
4,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Pozdrav z Itálie.pdf

POPIS

Zdědila ferrari… pod podmínkou, že s ním procestuje Evropu! Laurie miluje svůj domov a myslí si, že je šťastná – má spolehlivého přítele a vysněnou práci v knihovně. To se ovšem změní, když po svém výstředním strýčkovi zdědí staré ferrari pod podmínkou, že se v něm vydá do Itálie spolu s tím protivným Cameronem coby průvodcem. Cameron také není zrovna nadšený, má však své důvody, proč je odhodlaný jet. Ani jeden z nich netuší, že strýček si pro ně nachystal pár překvapení… Čeká je cesta, na kterou nikdy nezapomenou!

Chcete si přečíst knihu?Pozdrav z Itálie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jules Wake. Číst Pozdrav z Itálie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY