Ptačí budka lidí

Ptačí budka lidí - Bedřich Stehno | Replicamaglie.com

...ro špačka by mělo mít rozměry nejméně 15 x 15 cm, výšku nejméně 30 cm, oválný vletový otvor o rozměrech 4,5 x 5 cm ... Vybíráme ptačí krmítka | Naše zahrada ... . V budce se mohou ubytovat i menší ptáci, jako jsou brhlíci, sýkory, rehci a také strakapoudi a žluny, pokud nemají v čem tesat vlastní dutiny. Ptačí budka Jan Mocňák. Loading... Unsubscribe from Jan Mocňák? ... Ptačí budky - jak správně vybrat a umístit - Duration: 7:16. Zelená domácnost 9,092 views. Kniha: Ptačí budka lidí - Bedřich Stehno. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadá ... Ptačí budky • Česká společnost ornitologická ... . Zelená domácnost 9,092 views. Kniha: Ptačí budka lidí - Bedřich Stehno. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Přečtěte si o tématu Budka. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Budka, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Budka. Ptačí budka lidí Bedřich Stehno Nakladatel: Nakladatelství Kmen 2019 Při výběru a výrobě budky je potřeba zvážit zejména velikost a tvar vletového otvoru, vnitřní rozměry dutiny, způsob zavěšení a otevírání budky a ochranu před predátory. Více informací nejdete u jednotlivých typů budek a v Tabulce 1. Hotové budky s kamerou pro on-line sledování hnízdění si můžete koupit v našem E-SHOPU a velký výběr nejrůznějších typů ... Ptačí budka 2 - Duration: 23:45. Lukáš Marek 1,565 views. 23:45. Wild Bird Feeders - Bird Feeders ... Ptačí budky - jak správně vybrat a umístit - Duration: 7:16. Jsme řetězec prodejen ...

INFORMACE

AUTOR
Bedřich Stehno
DIMENZE
10,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Ptačí budka lidí.pdf

POPIS

Kniha povídek z pera středočeského básníka (laureáta Ceny Františka Hrubína za rok 2017) a prozaika. V doslovu k této nové povídkové knize Bedřicha Stehna se píše: Čtěte pomalu, čtěte velmi pomalu, čtěte pozorně – povídky Bedřicha Stehna si o to říkají. Hluboký prožitek vám bude odměnou. Možná si při něm i vy vzpomenete na lidi, kteří prošli vaším životem, zase z něj odešli, ale zanechali ve vás nesmazatelnou stopu. Stehnovy povídky jsou především o lidech, kteří onu nesmazatelnou stopu v autorovi zanechali. A také jsou o životních záblescích, které mu projasnily oči a mysl.

Chcete si přečíst knihu?Ptačí budka lidí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bedřich Stehno. Číst Ptačí budka lidí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY