Dům v podhradí: Skrývá dávná tajemství

Dům v podhradí: Skrývá dávná tajemství - Jaroslava Černá | Replicamaglie.com

...A v roce 1869 při požáru podhradí hrad celý vyhořel ... Místní knihovna v Křídlech ... . Medvídek v lese : nejzajímavější lesní příběhy, ocasatí a čtyřnozí obyvatelé lesa, lesní tajemství a záhady, noční život v lese. 1. vydání. Dávná tajemství hradu Lipnice ... i českých králů. Tak jako tomu bylo i u jiných hradů, také Lipnice od 18. století začínala chátrat. A v roce 1869 při požáru podhradí hrad celý vyhořel. Až ve dvacátém století se dočkal částečné opra ... Dům v podhradí - Portaro - library catalog ... . Až ve dvacátém století se dočkal částečné opravy a rekonstrukce. ... Archeologové odkrývající tajemství naleziště z dob ... Dům v podhradí : skrývá dávná tajemství / Autor Černá, Jaroslava, 1959-Vydáno 2019 . Signatura: Načítá se... Umístění: Načítá se... E-kniha Kniha Načítá se... Pro půjčování e-knih musíte být přihlášeni. Přidat do oblíbených. Uloženo v: Již vypůjčeno: 9 . Temné matky a jejich dcery / ......

INFORMACE

AUTOR
Jaroslava Černá
DIMENZE
7,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Dům v podhradí: Skrývá dávná tajemství.pdf

POPIS

Která ze sester se rozhodne bydlet v domě po zemřelé matce, přestože žádná nemá na dětství ty nejlepší vzpomínky? Která jako první zažije neuvěřitelné příhody, nevysvětlitelné zážitky a životní zvraty, jaké by nikdy nepředpokládala? Obě sestry musí projít nevysvětlitelnou částí života, aby pochopily, čím pravděpodobně prošla i jejich matka a všichni, kteří před nimi v tom starém domě na kouzelném romantickém místě ve stínu hradní zříceniny bydleli.

Chcete si přečíst knihu?Dům v podhradí: Skrývá dávná tajemství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslava Černá. Číst Dům v podhradí: Skrývá dávná tajemství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY