Dotek vraha

Dotek vraha - Jitka Ludvíková | Replicamaglie.com

...á přes hlavu a ona si potřebuje odpočinout od Objednávejte knihu Dotek vraha v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Dotek vraha - Ludvíková Jitka - knihkupectví Beletrie.eu ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Spisovatelka Monika Hrubešová má pocit, že na ni padá celý svět. Vše jí přerůstá přes hlavu a ona si potřebuje odpočinout od starostí, mužů, publicity a především se musí vyrovnat s minulostí. Spisovatelka Monika Hrubešová má pocit, že na ni padá celý svět. Film ČERNÝ TALÁR PRO VRAHA nepatří sice k ... Dotek vraha - Jitka Ludvíková | Kniha na Alza.cz ... . Spisovatelka Monika Hrubešová má pocit, že na ni padá celý svět. Film ČERNÝ TALÁR PRO VRAHA nepatří sice k jeho nejlepším filmům (jako u řady jiných svých titulů byl zároveň autorem scénáře), důstojně ale reprezentuje daný žánr. Zajímavostí je, že bouřlivě diskutovaná problematika trestu smrti, kterou zpracovával i tento snímek, vyústila ve zrušení trestu smrti, které ......

INFORMACE

AUTOR
Jitka Ludvíková
DIMENZE
12,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Dotek vraha.pdf

POPIS

Spisovatelka Monika Hrubešová má pocit, že na ni padá celý svět. Vše jí přerůstá přes hlavu a ona si potřebuje odpočinout od starostí, mužů, publicity a především se musí vyrovnat s minulostí. Proto odjíždí do tichého penzionu kousek za Prahu, kde věhlasný ruský léčitel pořádá vyhlášené ozdravné kurzy. Skupinka kurzistů je sice zvláštní, stejně jako léčitel, ale i tak to vypadá na vydařený týden, tedy až do té doby, než se v sauně najde mrtvé tělo. Na první pohled se zdá, že jde o přirozenou smrt, ale brzy se ukáže, že jen někdo dobře maskoval stopy. Namísto relaxace a příjemných meditací tak na Moniku Hrubešovou čeká policejní vyšetřování a známá dvojice pražských kriminalistů, kapitán Baloun a nadporučík Jedlička.

Chcete si přečíst knihu?Dotek vraha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Ludvíková. Číst Dotek vraha Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY