S lyžemi na Kilimandžáro

S lyžemi na Kilimandžáro - Zdeněk Zerzáň | Replicamaglie.com

...895 metrov nad morom. Nachádza sa v severovýchodnej časti Tanzánie pri hranici s Keňou ... K moři s lyžemi na nohou - Tromsø | Hudysport.sk ... . Vyrazit na lyžích k moři? Na severu Norska žádný problém! Přidejte se k našemu ambasadorovi Lukášovi a jeho přátelům a vydejte se do hor v okolí města Tromsø! Za sněhovými pláněmi, magickou polární září, rozmanitým zvířectvem i bohatou historií. Hory pro nás znamenají všechno. Útěk ke svobodě, nekonečnou zkušenost, život v tempu, odpočinek a magii. S lyžemi ... Zdeněk Zerzáň | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Útěk ke svobodě, nekonečnou zkušenost, život v tempu, odpočinek a magii. S lyžemi a snowboardy nekupčíme. Předáváme je dál. Protože věříme, že jsou víc než kusem technologie. Jsou duší toužící po zážitcích. Mají takovou cenu, jakou pro vás mají hory a lyžařský adrenalin. Kilimandžáro je najvišja gora v Afriki.Leži v severovzhodni Tanzaniji, južno od meje s Kenijo.Najvišja točka gore je Uhuru Peak (5895 m) na robu kraterja ognjenika Kibo. Dva druga vrhova sta ugasla ognjenika: Mawensi (5149 m), ki je za Mount Kenya tretja najvišja gora v Afriki, ter Shira (3962 m). Ime gore v svahiliju pomeni »bleščeča se gora«. Jak je tedy zřejmé, fantazie cukrářských mistrů skutečnost kdovíjak přesně nerespektuje, ale ruku na srdce: Řezy Kilimandžáro stoprocentně zaujmou. Nejen svým názvem, ale i excelentní chutí! Náš tip: Do ovocné náplně použijte jablka, která se nerozvaří úplně na kaši. Výhodou je, udrží-li si ovoce ve vyčeřené ... S lyžemi World Cup Rebels i.Race Pro máte pod nohama multitalentovaného plnokrevného závodníka. Věřte své špičkové technice a bez námahy zvládnete krátké i dlouhé obloučky v jakémkoli terénu nebo na upraveném svahu. Další informace Výstup na Kilimandžáro. V minulých dnech se několik našich kolegů "vyhecovalo", odcestovali do Tanzánie a rozhodli se pokořit nejvyšší vrchol Afriky - Kilimandžáro (5 895 m. n. m.). 3. 7. 2018 Sport. Otevřít článek Výstup na Kilimandžáro. ITS žije cykloturistikou. Vyrazit na lyžích k moři? Na severu Norska žádný problém! Přidejte se k našemu ambasadorovi Lukášovi a jeho přátelům a vydejte se do hor v okolí města Tromsø! Za sněhovými pláněmi, magickou polární září, rozmanitým zvířectvem i bohatou historií. Před 65 lety vyrazili Miroslav Zikmund a Jiří Hanzelka ve voze Tatra 87 na cestu kolem světa. Při té příležitosti vyšla kniha Legenda H+Z Cesta první a Cesta druhá, na níž se Zikmundem editorsky spolupracoval Miroslav Náplava. "Chtěli jsme cestovatele obrazně řečeno posunout do 21. století," vysvětluje....

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Zerzáň
DIMENZE
11,63 MB
NÁZEV SOUBORU
S lyžemi na Kilimandžáro.pdf

POPIS

Jedinečným, ale dnes už zapomenutým „zimním“ sportovním výkonem, se před 39 lety zapsal do historie Zdeněk Zerzáň ze Šumperka. V roce 1980 sjel jako první na světě na lyžích nejvyšší africkou horu Kilimandžáro z jejího nejvyššího bodu. Cestopis pojednává o neobyčejné výpravě Horské služby Jeseníky na nejvyšší vrchol Afriky a o následné cestě přes národní parky Tanzanie, Burundi, Rwandy, Ugandy, Sudánu a Egypta.

Chcete si přečíst knihu?S lyžemi na Kilimandžáro ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Zerzáň. Číst S lyžemi na Kilimandžáro Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY