Žít jako single

Žít jako single - Tomáš Baldýnský, | Replicamaglie.com

...entáře k titulu Zatím žádné recenze ... Žít jako single | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Žít jako single. Kdo napsal knihu Žít jako single? Autorem je Petra Soukupová, Emil Hakl, Miloš Urban, Irena Hejdová, Hana Lasicová, Marek Epstein, Daniela Fischerová, Markéta Hejkalová, Tomáš Baldýnský. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Hana Lasicová: Žít jako single. Kdo ... Žít jako single • mujRozhlas ... . Hana Lasicová: Žít jako single. Kdo je „typický single" 21. století? Povídky autorů, kteří se k tématu postavili každý po svém. Poslouchejte do pátku 31. ledna 2020. Hledáte Žít jako single od Petra Soukupová,Emil Hakl,Miloš Urban,Hejdová Irena a další? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Žít jako single Autor Petra Soukupová, Miloš Urban, Emil Hakl, Irena Hejdová, Hana Lasicová, Marek Epstein, Daniela Fischerová, Markéta Hejkalová, Tomáš Baldýnský Audioteka.sk je mobilná služba s audioknihami. Najlepšie audioknihy známych vydavateľstiev. Stovky hodín ukážok na počúvanie zadarmo. Audioteka.sk - najjednoduchší spôsob počúvania kníh. Kniha Žít jako single na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Žít jako single od ostatních uživatelů. Nakupujte Romány online. Kniha Žít jako single Tomáš Baldýnský, Marek Epstein, Daniela Fischerová, Emil Hakl, Irena Hejdová, Markéta Hejkalová, Hana Lasicová, Petra Soukupová, Miloš Urban - Žít jako single Vydavatelství Radioservis představuje soubor povídek devíti současných českých autorů ŽÍT JAKO SINGLE. Prý je to příznak doby a taky se tomu říká syndrom Sexu ve městě. Ženy a muži, kteří se nikterak neženou do společného života, o svatbě ani potomcích ani… Beastmaster4. Tak nějak obří nuda, která nemá absolutně nic společnýho s normálním životem. Tenhle "jakože" návod na single život se může líbit tak možná náctiletejm pipkám, co to můžou použít v dnešní době, jako my kdysi Bravo :-D Naprosto příšerná Rebel Wilson, pak v celým filmu působí jako velryba plácající se na souši, její přehrávání je pak víc ... Žít jako single - Audioteka.cz je mobilní služba s audioknihami. Poslouchejte ihned kapitoly zdarma nejlepších audioknih! Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky. Žít jako single - Soukupová Petra, Hakl Emil, Urban Miloš, Hejdová Irena a další. Prý je to syndrom doby. Ženy a muži, kteří se nikterak neženou do... Zboží ze stejné kategorie - Žít jako single...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Baldýnský,
DIMENZE
3,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Žít jako single.pdf

POPIS

Přečetla si naše knihkupkyně z Prahy, Karlína Devět povídek od devíti českých autorů na téma život single. V posledních letech ukazují průzkumy že čím dál více lidí žije single, jak muži, tak i ženy. Je to fenomén doby? Nevíme, ale je to tak a svět se již pomalu přizpůsobuje lidem, kteří se rozhodli žít sami. A proto se na trhu objevují nejen kuchařky, ale už i knížky ukazující fenomén dnešní doby. Úzká knížka Žít jako single, nám ukazuje příběhy žen i mužů, kteří se bud rozhodli žít sami, a nebo se z nich staly single lidé, aniž by si to dopředu plánovali. Krátké, výstižné a rozhodně ne nudné dílo pro každého čtenáře českých autorů. Já sama jako single žena jsem se hlavně v hrdinkách někdy až nemilosrdně poznávala, a sama jsem se jim i sobě nahlas zasmála. Příběhy a osudy lidí tak uvěřitelných jako by je napsal sám život. A proto knihu doporučuji každému, kdo si chce u odpolední kávy odpočinout a třeba se i zasmát.

Chcete si přečíst knihu?Žít jako single ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Baldýnský,. Číst Žít jako single Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY