Tři části šachové partie: Cvičebnice šachu pro začátečníky 2. díl

Tři části šachové partie: Cvičebnice šachu pro začátečníky 2. díl - Martin Beil, | Replicamaglie.com

...ie - zahájením, střední hrou a koncovkou ... Nakladatelství Galerie Dolmen | KOSMAS.cz - vaše ... ... . 2. Tato kniha je současně učebnicí i cvičebnicí šachu. Provede čtenáře třemi částmi šachové partie - zahájením, střední hrou a koncovkou. 2. díl sedmidílné série se věnuje hlavním zásadám pro hraní šachové partie. Jak správně... Tři části šachové partie 2. díl (česky) ... Cvičebnice je vhodná do kroužků pro děti i k samostatnému studiu dospělých zájemců o šachovou hru. Snáď by sa vám aj toto zapáčilo.. Mal ... Tři části šachové partie, 2. díl | Šachy Dolmen ... . Snáď by sa vám aj toto zapáčilo.. Malé představení šachových kouzel 1.díl ... Robert Fischer, Boris Spasskij - Velikáni světového šachu. Tři části šachové partie. Cvičebnice šachu pro začátečníky 2. díl - Martin Beil, Vlasta Pospíšilová . Tato kniha je současně učebnicí i cvičebnicí šachu. Provede čtenáře třemi částmi šachové partie - zahájením, střední hrou a koncovkou. 2. / Tři části šachové partie - Cvičebnice šachu pro začátečníky 2. díl. Tři části šachové partie - Cvičebnice šachu pro začátečníky 2. díl (obrázky jsou ilustračního charakteru) ID produktu 1010388 Výrobce Galerie Dolmen Jazyková verze Tato kniha je současně učebnicí i cvičebnicí šachu. Provede čtenáře třemi částmi šachové partie - zahájením, střední hrou a koncovkou. 2. díl sedmidílné série se věnuje hlavním zásadám pro hraní šachové partie. Jak správně zahajovat své partie? Jak útočit na soupeřova krále? Jaké jsou potřeby šachových ... Učebnice pro začátečníky - tento díl je věnován těm, kteří zvládli první kroky. Z obálky: Tato kniha je současně učebnicí i cvičebnicí šachu. Provede čtenáře třemi částmi šachové partie - zahájením, střední hrou a koncovkou. 2. díl sedmidílné série se věnuje hlavním zásadám pro hraní šachové partie. Tři části šachové partie - Martin Beil: ... Tato kniha je současně učebnicí i cvičebnicí šachu Provede čtenáře třemi ... názornými ukázkami a s množstvím obrázků Další procvičování je možné najít v Online testech na webu autora Cvičebnice je vhodná do kroužků pro děti i k samostatnému studiu dospělých ... Testy z 2. dílu cvičebnice: Tři části šachové partie Online testy Testy z Šachové cvičebnice, 1. - 7. díl (Sada 21 testů procvičujících znalosti z cvičebnic) Řešení Šachové cvičebnice, 1. - 7. díl (Graficky zpracovaná řešení všech sedmi cvičebnic) Metodické návody ke cvičebnicím Tři části šachové partie Kód: 1573. 1 hodnotenie ... Tato kniha je současně učebnicí i cvičebnicí šachu. Provede čtenáře třemi částmi šachové partie - zahájením, střední hrou a koncovkou. ... Cvičebnice je vhodná do kroužků pro děti i k samostatnému studiu dospělých zájemců o šachovou hru. Dodatočné ... Tato kniha je současně učebnicí i cvičebnicí šachu. Provede čtenáře třemi částmi šachové partie - zahájením, střední hrou a koncovkou. 2. díl sedmidílné série se věnuje hlavním zásadám pro hraní šachové partie. Jak správně zahajovat...

INFORMACE

AUTOR
Martin Beil,
DIMENZE
7,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Tři části šachové partie: Cvičebnice šachu pro začátečníky 2. díl.pdf

POPIS

Tato kniha je současně učebnicí i cvičebnicí šachu. Provede čtenáře třemi částmi šachové partie - zahájením, střední hrou a koncovkou. 2. díl sedmidílné série se věnuje hlavním zásadám pro hraní šachové partie. Jak správně zahajovat své partie? Jak útočit na soupeřova krále? Jaké jsou potřeby šachových figur? Na tyto a mnohé další otázky najdete v knize odpovědi hravou formou s řadou příkladů a procvičování, názornými ukázkami a s množstvím obrázků. Cvičebnice je vhodná do kroužků pro děti i k samostatnému studiu dospělých zájemců o šachovou hru.

Chcete si přečíst knihu?Tři části šachové partie: Cvičebnice šachu pro začátečníky 2. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Beil,. Číst Tři části šachové partie: Cvičebnice šachu pro začátečníky 2. díl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY