Karty archetypů: Sada obsahuje 80 karet a průvodce

Karty archetypů: Sada obsahuje 80 karet a průvodce - Caroline Myssová | Replicamaglie.com

...zují na karty Panny Marie, které pomáhaly rozvíjet intuici ... Caroline Myssová | Martinus ... . Sada tzv. Cikánských karet, kterých je 36. Jsou to jedny z nejstarších karet určených pro vykládání a věštění. Je k nim přiložena brožurka, ve které najdete vysvětlení, co jednotlivé karty znamenají, čili jak si vysvětlit jejich poselství při výkladu, a to v kategoriích: hlavní význam, láska, zaměstnání, zdraví. Caroline Myssová vytvořila Léčivé rady pro uzdravení - ... Myssová Caroline | Prodej knih ... . Caroline Myssová vytvořila Léčivé rady pro uzdravení - sadu 50 karet, které vaší cestu mohou správně nasměrovat. Další knihy od stejného autora. ... ušetříte 80 Kč. do 14 dní. Koupit. Karty archetypů - Sada obsahuje 80 karet a průvodce. Procvičujte s dětmi psaní číslic a naučte je počítat pomocí karet Chytré prstíky! Tato sada obsahuje oboustranné omyvatelné karty, na které se dá psát stíratelným fixem a které se dají používat znovu a znovu. Zvěrokruh vykládací karty Autor Patsy Bennett. Populární; Sada vykládacích karet zvěrokruhu obsahuje 36 mocných karet Slunce, Luny a zatmění. V tomto ojedinělém balíčku naleznete vašeho astrologického průvodce, který vám osvětlí vaši současnou situaci, cíle, přání, překážky a úspěchy....

INFORMACE

AUTOR
Caroline Myssová
DIMENZE
12,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Karty archetypů: Sada obsahuje 80 karet a průvodce.pdf

POPIS

Archetypy jsou prastaré univerzální šablony chování, zakotvené v tzv. „kolektivním nevědomí“, kterému dal pojmenování Carl Gustav Jung. Caroline Myssová vytvořila jedinečnou řadu 74 karet archetypů. Každá karta je navržena samostatně a u každého archetypu jsou uvedeny atributy světla a stínu.Balíček také obsahuje 6 prázdných karet, na které si můžete doplnit své vlastní archetypy. Uvnitř této sady najdete i průvodce, ve kterém je vysvětleno, jak karty používat, pomáhá vám určit, které archetypy jsou ve vaší psychice nejaktivnější, a jak vás můžou vést k dosažení jasnějšího pochopení vašeho života.

Chcete si přečíst knihu?Karty archetypů: Sada obsahuje 80 karet a průvodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Caroline Myssová. Číst Karty archetypů: Sada obsahuje 80 karet a průvodce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY