Nová čítanka IV. k Literatuře v kostce pro SŠ

Nová čítanka IV. k Literatuře v kostce pro SŠ - Jana Chrástecká | Replicamaglie.com

...y. Čítanka slouží k seznámení se stěžejními díly světových a českých autorů konce 19 ... Nová čítanka III. k Literatuře v kostce pro SŠ - Jana ... ... . století a první poloviny 20. století, s důrazem na katalog požadavků ke státní maturitní zkoušce. Nová čítanka IV. k Literatuře v kostce pro SŠ 2019 Nová čítanka III. k Literatuře v kostce pro SŠ 2019 Nápověda - Podmínky užití - Napište nám - Dnes přidané knihy - Statistiky Oblíbená řada učebnic ve zbrusu novém vydání! Publikace přináší ukázky z děl autorů uvedených v učebnici Nová literatura v kostce pro SŠ. Je určena studentům středních škol, ale nejen jim. Slouží k se Nová čítanka II. k Liter ... Nová čítanka IV. k Literatuře v kostce pro SŠ - Jana ... ... . Je určena studentům středních škol, ale nejen jim. Slouží k se Nová čítanka II. k Literatuře v kostce pro SŠ Autor: Chrástecká, Jana Nakladatel: Fragment EAN: EK266389 ISBN: Popis: Elektronická kniha, 144 stran, bez zabezpečení DRM, 1,5 MB PDF, česky Rok vydání: 2019 Nová čítanka III. k Literatuře v kostce pro SŠ Autor: Chrástecká, Jana Nakladatel: Fragment EAN: EK266388 ISBN: Popis: Elektronická kniha, 192 stran, bez zabezpečení DRM, 1,9 MB PDF, česky Rok vydání: 2019 Hledáte Nová čítanka IV. k Literatuře v kostce pro SŠ od Jana Mrózková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Čítanka je propojena s učebnicí Nová literatura v kostce pro SŠ . V ní naleznete na pří­ slušné straně bližší informace k danému autorovi, jehož dílo je v čítance uvedeno . Poznámky: s t r. 111 . bližší informace o autorovi v knize Nová literatura v kostce pro SŠ . literární dílo daného autora. NÁRODNÍ OBROZENÍ Publikace přináší ukázky z děl autorů uvedených v učebnici Nová literatura v kostce pro střední školy. Čítanka slouží k seznámení se stěžejními díly českých i světových autorů období starověku, středověku, renesance, baroka, klasicismu, osvícenství a preromantismu, s důrazem na katalog požadavků ke státní maturitní zkoušce. Objednávejte knihu Nová literatura v kostce pro SŠ v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků ... Nová čítanka IV. k Literatuře v kostce pro SŠ. Nová čítanka IV. k Literatuře v kostce pro SŠ 2019 Nová čítanka III. k Literatuře v kostce pro SŠ 2019 Nápověda - Podmínky užití - Napište nám - Dnes přidané knihy - Statistiky Nová čítanka IV. k Literatuře v kostce pro SŠ 2019 Nová čítanka III. k Literatuře v kostce pro SŠ 2019 Nápověda - Podmínky užití - Napište nám - Dnes přidané knihy - Statistiky Nová čítanka IV. k Literatuře v kostce pro SŠ. ... Publikace přináší ukázky z děl autorů uvedených v učebnici Nová literatura v kostce pro střední školy. Čítanka slouží k seznámení se stěžejními díly světových a českých autorů druhé poloviny 20. století, s důrazem na katalog požadavků ke státní maturitní ......

INFORMACE

AUTOR
Jana Chrástecká
DIMENZE
7,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Nová čítanka IV. k Literatuře v kostce pro SŠ.pdf

POPIS

Oblíbená řada učebnic ve zbrusu novém vydání! Publikace přináší ukázky z děl autorů uvedených v učebnici Nová literatura v kostce pro SŠ. Je určena studentům středních škol, ale nejen jim. Slouží k seznámení se stěžejními díly světových a českých autorů s důrazem na katalog požadavků ke státní maturitní zkoušce. Čítanka je zaměřena na tato témata: • Světová literatura 2. poloviny 20. století • Česká literatura 2. poloviny 20. století Autorka při přípravě publikace využila své dlouholeté zkušenosti s výukou literatury na střední odborné škole a zvláště s přípravou studentů ke státní maturitní zkoušce.

Chcete si přečíst knihu?Nová čítanka IV. k Literatuře v kostce pro SŠ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Chrástecká. Číst Nová čítanka IV. k Literatuře v kostce pro SŠ Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY