Kdo roste v parku?

Kdo roste v parku? - Kateryna Michalicyna | Replicamaglie.com

...teratura; ISBN: 978-80-7577-968-7. EAN: 9788075779687 ... Kdo roste v parku? - Michalicyna Kateryna - Knihkupectví Ládví ... . Objednací kód: NA350621 Kdo roste v parku? Naučte se s dětmi rozeznávat nejznámější listnaté stromy. Milá obrázková knížka představí dětem jedenáct nejběžnějších stromů. Díky dojemnému příběhu si snadno zapamatují, jak stromy vypadají, jakou mají kůru, plody, listy a květy. Určitě by vám neměla chybět v batůžku na výlet do ... Naučte se s dětmi rozeznávat nejznámější l ... Kdo roste v parku? | Agátin svět ... ... Naučte se s dětmi rozeznávat nejznámější listnaté stromy. Jednoho dne vykoukl ze země malý zelenkavý semenáček. V údivu si prohlíží vysoké stromy kolem. „Kým asi budu, až vyrostu," ptá se. „Břízou, dubem, nebo snad kaštanem? Každý strom v parku mu o sobě vypráví spoustu zajímavých věcí, ale semenáček se nejspíš žádnému z nich nepodobá. Kniha Kdo roste v parku? Přidat komentář. Osice. 27 05. května. Knížka byla vystavená v knihovně a hned mne přilákala krásnou jarní zelenou obálkou, jejíž autorkou je Oksana Bula. ... Kdo roste v parku? Naučte se s dětmi rozeznávat nejznámější listnaté stromy . Jednoho dne vykoukl ze země malý zelenkavý semenáček. V údivu si prohlíží vysoké stromy kolem. „Kým asi budu, až vyrostu," ptá se. „Břízou, dubem, nebo snad kaštanem?" ... 0 hodnocení Kdo roste v parku 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Naučte se s dětmi rozeznávat nejznámější listnaté stromy. Jednoho dne vykoukl ze země malý zelenkavý semenáček. V údivu si prohlíží vysoké stromy kolem. „Kým asi budu, až vyrostu," ptá se ... Dnes máme tip na další hezkou novinku z vydavatelství Host Brno. Kniha KDO ROSTE V PARKU děti seznámí s 11 stromy, které mohou potkat... Kupte knihu Kdo roste v parku? od Kateryna Michalicyna, Oksana Bula (Ilustrácie) na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Každý strom v parku mu o sobě vypráví spoustu zajímavých věcí, ale semenáček se nejspíš žádnému z nich nepodobá. Nebo přece jen ano? Krátký příběh o důležitých věcech: o hledání sama sebe, o podobnosti a odlišnosti a o tom, že je důležité mít někoho blízkého, kdo se vám aspoň v něčem podobá. Téma/žánr: stromy, Počet stran: 40, Cena: 237 Kč, Rok vydání: 2019, Nakladatelství: HOST, V jednom parku rostlo jedenáct velkých stromů a jeden malý semenáček. Přemýšlel o světě a všiml si, že každá rostlina, zvíře i člověk jsou si s někým podobní. Začal se tedy ... Kdo roste v parku? Celkové hodnocení ... Kým asi budu, až vyrostu, ptá se. Snad břízou, dubem, nebo kaštanem? Každý strom v parku mu o sobě vypráví spoustu zajímavých věcí, ale semenáček se nejspíš žádnému z nich nep...

INFORMACE

AUTOR
Kateryna Michalicyna
DIMENZE
7,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo roste v parku?.pdf

POPIS

Naučte se s dětmi rozeznávat nejznámější listnaté stromy. Jednoho dne vykoukl ze země malý zelenkavý semenáček. V údivu si prohlíží vysoké stromy kolem. „Kým asi budu, až vyrostu,“ ptá se. „Břízou, dubem, nebo snad kaštanem?“br> Každý strom v parku mu o sobě vypráví spoustu zajímavých věcí, ale semenáček se nejspíš žádnému z nich nepodobá. Nebo přece jen ano?br> Milá obrázková knížka představí dětem jedenáct nejběžnějších stromů. Díky dojemnému příběhu si snadno zapamatují, jak stromy vypadají, jakou mají kůru, plody, listy a květy.br> br> Kniha získala ocenění White Ravens 2016.

Chcete si přečíst knihu?Kdo roste v parku? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateryna Michalicyna. Číst Kdo roste v parku? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY