Brána z obelisků

Brána z obelisků - N.K. Jemisinová | Replicamaglie.com

...nec světa… ten poslední. Období konců je čím dál temnější a na civilizaci se snáší dlouhá, chladná noc ... N. K. Jemisinová: Brána z obelisků (Zlomená země 2) - Děti ... ... . Desetiprstenář Alabastr — šílenec, ničitel světa, spasitel — se vrátil a hodlá vycvičit svou následovnici Essun a tím jednou provždy zpečetit osud Tišiny. Essunina ... Brána z obelisků: N. K. Jemisin. Po roce u nás vychází Brána z obelisků, druhý díl renomované fantasy série Zlomená země z pera N. K. Jemisin. Tato novinka - stejně jako její předchůdce Páté roční období a jako do češtiny zatím nepřelo ... Brána z obelisků: N. K. Jemisin | Vaše literatura ... . K. Jemisin. Tato novinka - stejně jako její předchůdce Páté roční období a jako do češtiny zatím nepřeložený závěrečný díl trilogie - se v USA dočkala prestižní ceny Hugo Award, která je každoročně udílena nejlepším ... Brána z obelisků naprosto plynule navazuje na předchozí knihu a velice rozvážnými kroky se opět pouští do splétání jedinečného příběhu, který vám na jedné straně sice nedá nic zadarmo, pokud mu však věnujete náležitou péči, vrchovatě se vám odmění. I díky tomu není úplně snadné popsat tuto knihu a její ... Objednávajte knihu Brána z obeliskůod autora N.K.Jemisin v internetovom kníhkupectve Megaknihy.sk. Rýchle odoslanie, skvelé ceny Hledáte Brána z obelisků od N.K. Jemisinová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Její román Páté roční období (2015, česky 2018), který je prvním dílem trilogie Zlomená země, získal cenu Hugo za nejlepší fantasy román; stejného ocenění se dočkaly i další dva díly série Brána z obelisků (2016) a Kamenné nebe (2017; připravujeme k vydání na podzim 2020). Brána z obelisků sa na rozdiel od prvej knihy delí už len na dve dejové línie. Podstatnú časť knihy tvorí, samozrejme, príbeh Essun.Po tom, ako sa na konci prvého dielu dostala do zvláštneho podzemného spoločenstva nazývaného Kastrima, musí opäť, už po x-tý raz vo svojom búrlivom živote, začať odznova - vybudovať nové vzťahy, spojenectvá a čeliť novým ... Napsali o knize Brána z obelisků "Túto fantasy si proste musíte prečítať. Tvorba N. K. Jemisinové patrí k dielam, ktoré sa odmietajú uzatvárať vo fanúšikovskom gete a hodlajú reflektovať reálne problémy a výzvy modernej doby. Aniž bych se chtěla dovolávat prokletí druhý...

INFORMACE

AUTOR
N.K. Jemisinová
DIMENZE
6,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Brána z obelisků.pdf

POPIS

Takhle vypadá konec světa… ten poslední. Období konců je čím dál temnější a na civilizaci se snáší dlouhá, chladná noc. Desetiprstenář Alabastr — šílenec, ničitel světa, spasitel — se vrátil a hodlá vycvičit svou následovnici Essun a tím jednou provždy zpečetit osud Tišiny. Essunina ztracená dcera Nassun zatím kdesi daleko sbírá síly. Rozhodnutí, k nimž směřuje, mohou mít zničující následky. A záhadné obelisky začínají odhalovat dávná tajemství.

Chcete si přečíst knihu?Brána z obelisků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor N.K. Jemisinová. Číst Brána z obelisků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY