Tatínek není k zahození a Tatínek 002

Tatínek není k zahození a Tatínek 002 - Arnošt Goldflam | Replicamaglie.com

...oletta; tatÍnek nenÍ k zahozenÍ; ČeskÝ honza; zlatovlÁsky; malÁ moŘskÁ vÍla; deset ČernouŠkŮ; ubohÝ kaŠpÁrek; tatÍnek 002 Autor je věnoval svým dětem a také všem tatínkům, aby se mohli chlubit hrdinskými činy, vylepšili si tak svůj někdy trochu pošramocený obraz a dokázali, že tatínek rozhodně není ... Tatínek 002 | Slovácké divadlo ... ... V první knížce pro děti, Tatínek není k zahození, byly pohádky, které Arnošt Goldflam kdysi vyprávěl dceři Sylvě, napsal pro syna Otto-Antonína a také jim ty pohádky věnoval. Ale i všem tatínkům, aby se mohli chlubit hrdinskými činy pohádkového Tatínka, a tak se udělat doma trochu důležitějšími. Tatínek si přitom mnoho vytrpí, ale za to dostane vyznamenání. Všichni opět oslavují šikovného a statečného tatínka a maminka mu dá hodně pusinek. Hrají dva herci, živě, s velkými ... Tatínek 002 - KC Zahrada ... . Ale i všem tatínkům, aby se mohli chlubit hrdinskými činy pohádkového Tatínka, a tak se udělat doma trochu důležitějšími. Tatínek si přitom mnoho vytrpí, ale za to dostane vyznamenání. Všichni opět oslavují šikovného a statečného tatínka a maminka mu dá hodně pusinek. Hrají dva herci, živě, s velkými i malými loutkami a v bohaté výpravě, kde je drak lidožrout, radnice, město, domov, sklep, strašidla i sousedé. Souborné vydání dvou velmi úspěšných pohádkových titulů Tatínek není k zahození a Tatínek 002 v jedné publikaci od známého autora Arnošta Goldflama. Originální pohádky pro malé i velké. Stejně originální je i jejich hrdina - tatínek, který dokáže vyřešit kdejakou šlamastiku. Tatínek není k zahození - audiokniha obsahuje úspěšné pohádky, jejichž autorem je Arnošt Goldflam, který je věnoval svým dětem a také všem tatínkům, aby se mohli chlubit hrdinskými činy a vylepšili si tak svůj, někdy trochu pošramocený obraz a dokázali, že tatínek rozhodně není k zahození. TATÍNEK 002 Scénář: A. Goldflam, I. Lokajová a P. Varga Režie: Arnošt Goldflam Výprava a loutky: Barbora Hubená Hudba: Milan Potoček Hrají: Ivana Lokajová a Peter Varga Napínavé příběhy jedné rodiny, známé už z inscenace Tatínek není k zahození. Souborné vydání dvou velmi úspěšných pohádkových titulů Tatínek není k zahození a Tatínek 002 v jedné publikaci od známého autora Arnošta Goldflama. Originální pohádky pro malé i velké. Stejně originální je i jejich hrdina - tatínek, který dokáže vyřešit kdejakou šlamastiku. Tatínek není k zahození a Tatínek 002 Goldflam Arnošt Cena: 343 Kč Hledání ztraceného tatínka Goldflam Arnošt Cena: 234 Kč 90 % celkové hodnocení 1 hodnocení + 0 recenzí vložit recenzi. jen ohodnotit ... Kupte knihu Tatínek není k zahození a Tatínek 002 (Arnošt Goldflam) s 30 % slevou za 279 Kč v ověřeném obcho...

INFORMACE

AUTOR
Arnošt Goldflam
DIMENZE
5,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Tatínek není k zahození a Tatínek 002.pdf

POPIS

Souborné vydání dvou velmi úspěšných pohádkových titulů Tatínek není k zahození a Tatínek 002 v jedné publikaci od známého autora Arnošta Goldflama.Originální pohádky pro malé i velké. Stejně originální je i jejich hrdina – tatínek, který dokáže vyřešit kdejakou šlamastiku. Pohádky jsou věnovány dětem, ale taky všem tatínkům, aby se mohli chlubit hrdinskými činy a vylepšili si tak svůj někdy trochu pošramocený domácí obraz. Příběhy barevně ilustrovala Petra Štětinová Goldflamová. Knihy obdržely ceny: Magnesia Litera za nejlepší dětskou knihu, Sukova cena a cena Noci s Andersenem.

Chcete si přečíst knihu?Tatínek není k zahození a Tatínek 002 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arnošt Goldflam. Číst Tatínek není k zahození a Tatínek 002 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY