Žifulíci - Neposední trpaslíci z Hrádečku

Žifulíci - Neposední trpaslíci z Hrádečku - Kateřina Krobová | Replicamaglie.com

...ední trpaslíci z Hrádečku V okolí Hrádečku, který proslavil zejména Václav Havel, žijí trpaslíci Žifulíci ... Žifulíci - Neposední trpaslíci z Hrádečku | Flexibooks ... ... . Každý takový trpaslík má v lese něco na starosti: Žilka Pilka pečuje o stromy, Jahoda Lahoda ... Abych mohla do toho lesa dojít, musela bych vstát z trávy, ve který se povaluju. Namáhavé. Abych mohla vstát z trávy, musela bych otevřít oči, protože už skoro spím. Nemožné. Už to, že ti to tu musím vysvětlovat, je strašlivě namáhavé. Ukázka z první kapitoly knihy „Ži ... Žifulíci - Neposední trpaslíci z Hrádečku - Krobová ... ... . Nemožné. Už to, že ti to tu musím vysvětlovat, je strašlivě namáhavé. Ukázka z první kapitoly knihy „Žifulíci - neposední trpaslíci z Hrádečku!" Žifulíci - Neposední trpaslíci z Hrádečku. 09. 12. 2019 | Jak díky mé lenosti vznikla kniha pro děti. zobrazit. Jděte ven s prvňákem! 28. 10. 2019 | I s druhákem, třeťákem, čtvrťákem… zobrazit. Venku si děti mnohem víc užiju. 22. 10. Žifulíci vám ukážou, že i z obyčejného zlobení může být neobyčejný příběh. V knize najdete jedenáct dobrodružství z hrádečkovského lesa, ale Žifulíci se můžou objevit úplně kdekoliv. Představujeme dětskou knížku Kateřiny Krobové Žifulíci - Neposední trpaslíci z Hrádečku.Kniha zpracovává témata každodenního života s dětmi s realistickou pointou, a zpestří tak (pra)rodičům výchovu, která dá občas pořádně zabrat. E-kniha Žifulíci Neposední trpasl...

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Krobová
DIMENZE
6,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Žifulíci - Neposední trpaslíci z Hrádečku.pdf

POPIS

Mámo, táto máte doma zlobidlo? Hurá! Žifulíci vám ukážou, že i z obyčejného zlobení může být neobyčejný příběh. V knize najdete jedenáct dobrodružství z hrádečkovského lesa, ale Žifulíci se můžou objevit úplně kdekoliv. Klidně i u vás. Nevěříte? Přečtěte si veselé příhody našich malých neposedů a možná objevíte i svoje vlastní příběhy!Milí rošťáci a milé uličnice, vážení rodičové, přivítejte se s Žifulíky! Jsou malí právě tak akorát, aby mohli býti trpaslíky. Jsou trochu zlobiví. Jsou roztomilí. A je s nimi zábava! Děti, víte, jak si může malinkatý trpaslík koupit o něco větší autobus v ještě větším hračkářství? Proč není skákání jako skákání? Proč nemůže být všechno hned bez čekání?Proč vůbec vypínat televizi, když nás pohádky v ní tak strašně moc baví? Proč existují slova, která se neříkají? K čemu může být dobrý návod na oblékání? Bydlí pod postelí skutečně bubáci? Věřte nevěřte (ale radši věřte), že nejen na tyto otázky vám odpoví svými veselými příběhy neposední trpaslíci Žifulíci. Tip pro rodiče: Kniha je psaná dvoubarevně. Je možné přečíst jen černý text, nebo zahrnout dle nálady či věku dítěte i šedé části, a tím příběh prodloužit či obměnit. Kniha tak roste s dětmi. 

Chcete si přečíst knihu?Žifulíci - Neposední trpaslíci z Hrádečku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Krobová. Číst Žifulíci - Neposední trpaslíci z Hrádečku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY