21 lekcí pro 21. století

21 lekcí pro 21. století - Yuval Noah Harari | Replicamaglie.com

...cí pro 21. století vydaná nakladatelstvím LEDA ve vysokém nákladu 20 ... 21 lekcí pro 21. století - Yuval Noah Harari ... ... .000 výtisků. Autor hledá řešení nejpalčivějších problémů, které před lidstvem stojí. Čekají nás převratné změny, jaké dějiny dosud nepoznaly. Doručení v čtvrtek 21.05.2020 nebo k odběru na vybraných pobočkách již od 20.05.2020. Koupit. Anotace. Soubor všech tří dosud vydaných knih Yuvala Noaha Harariho v dárkovém boxu za výhodnou cenu. Titul tvoří: knihy Sapiens, Homo deus a 21 lekcí pro 21. století. 21 ... 21 lekcí pro 21. století - Knihkupectví Luxor ... . Titul tvoří: knihy Sapiens, Homo deus a 21 lekcí pro 21. století. 21 lekcí pro 21. století: nejpalčivější problémy blízké budoucnosti v Harariho novince. 27. září 2019, 11:39 — Autor: Samuel Pacek / EuroZprávy.cz . Do českých knihkupectví přichází nová kniha izraelského bestselleristy Yuvala Harariho (43) s názvem 21 lekcí pro 21. století vydaná nakladatelstvím LEDA ve vysokém nákladu 20.000 výtisků. Harariho nejnovější bestseller 21 lekcí pro 21. století, jejž nyní v českém překladu Zdeny Gubalové vydalo nakladatelství Leda, pracuje s tajemstvím budoucnosti, které však do velké míry ovlivňuje už současný život.Kdo by si nechtěl přečíst knihu o tom, jaké síly ovládají přicházející budoucnost a jak se na tuto historickou změnu připravit? Publikace 21 lekcí pro 21. století se zabývá současností a dobou, která bude bezprostředně následovat. V jednadvaceti kapitolách věnovaných jednotlivým závažným problémům zkoumá Harari, co znamená být člověkem ve věku šířícího se chaosu. 21 lekcí pro 21. století se do hloubky zabývá nejnaléhavějšími problémy, které před lidmi vyvstávají pro blízkou budoucnost. Technika se vyvíjí rychleji než naše porozumění technice, hackerství se stává součástí válečné strategie a svět je plný čím dál ostřejších protikladů....

INFORMACE

AUTOR
Yuval Noah Harari
DIMENZE
10,46 MB
NÁZEV SOUBORU
21 lekcí pro 21. století.pdf

POPIS

Kniha Sapiens nám ukázala, odkud jsme přišli. Homo deus hleděl do budoucnosti. Publikace 21 lekcí pro 21. století se zabývá současností a dobou, která bude bezprostředně následovat. V jednadvaceti kapitolách věnovaných jednotlivým závažným problémům zkoumá Harari, co znamená být člověkem ve věku šířícího se chaosu. Jaké důsledky pro člověka bude mít využívání robotů a umělé inteligence? Jak se vypořádáme s životem ve světě zaplavovaném falešnými zprávami? Jakou váhu bude mít národní a náboženské cítění? Čemu bychom měli naučit svoje děti? Harari upozorňuje na zásadní politické, technologické, sociální a existenciální otázky, jež před námi vyvstávají tváří v tvář proudu dezorientujících změn. Pokud chce lidstvo přežít ve světě plném čím dál ostřejších protikladů, musí na tyto otázky odpovědět. Dokážeme si pod přísným pohledem Velkého bratra uchovat svobodu volby? Jaké budou požadavky na trhu práce a jak bychom se na ně měli připravit? Jak se vypořádat s hrozbami terorismu? Proč je politický systém liberální demokracie v krizi?

Chcete si přečíst knihu?21 lekcí pro 21. století ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Yuval Noah Harari. Číst 21 lekcí pro 21. století Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY