Bezlepkové slavnosti: Sváteční menu nejen pro celiaky

Bezlepkové slavnosti: Sváteční menu nejen pro celiaky - Zdeňka Mazúrová | Replicamaglie.com

... velká rodina, poskládala svoje recepty do menu ... Bezlepkové slavnosti | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ... > Bezlepkové slavnosti ... a protože miluje ty chvíle, kdy se kolem stolu sejde celá její velká rodina, poskládala svoje recepty do menu pro všechny příležitosti: najdete tu vánoční oběd, svatomartinské menu, ale i piknik a den pro děti. (sváteční menu nejen pro celiaky) Předmětná hesla Slavnostní jídla Bezlepkové slavnosti. Sváteční menu nejen pro celiaky - Zdeňka Maz ... Kniha: Bezlepkové slavnosti - Zdeňka Mazúrová | Knihy.ABZ.cz ... . Sváteční menu nejen pro celiaky - Zdeňka Mazúrová . Zdeňka Mazúrová, autorka úspěšné kuchařky Bezlepkové pečení pro každého (kuchařka je ve finále světové soutěže o nejkrásnější kuchařskou knihu Gourmand Awards v kategorii Dietní kuchařky), se vařením a pečením bez lepku začala ... Bezlepkové slavnosti: Sváteční menu nejen pro celiaky (978-80-7617-812-0) Kniha - autor Zdeňka Mazúrová, 184 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Zdeňka Mazúrová, autorka úspěšné kuchařky Bezlepkové pečení pro každého (kuchařka je ve finále světové soutěže o nejkrásnější kuchařskou knihu Gourmand Awards v ... ...

INFORMACE

AUTOR
Zdeňka Mazúrová
DIMENZE
4,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Bezlepkové slavnosti: Sváteční menu nejen pro celiaky.pdf

POPIS

Zdeňka Mazúrová, autorka úspěšné kuchařky Bezlepkové pečení pro každého (kuchařka je ve finále světové soutěže o nejkrásnější kuchařskou knihu Gourmand Awards v kategorii Dietní kuchařky), se vařením a pečením bez lepku začala zabývat potom, co celiakií začala trpět její dcera. Donekonečna ladila a zkoušela vařit nejrůznější pokrmy tak, aby chutnaly nejen celiakům, ale i těm, kteří s lepkem problémy nemají. A protože vaří ráda, a protože miluje ty chvíle, kdy se kolem stolu sejde celá její velká rodina, poskládala svoje recepty do menu pro všechny příležitosti: najdete tu vánoční oběd, svatomartinské menu, ale i piknik a den pro děti.

Chcete si přečíst knihu?Bezlepkové slavnosti: Sváteční menu nejen pro celiaky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeňka Mazúrová. Číst Bezlepkové slavnosti: Sváteční menu nejen pro celiaky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY