Řeč zvířat: ... a můžeme jí rozumět?

Řeč zvířat: ... a můžeme jí rozumět? - Eva Meijer | Replicamaglie.com

...ředí australských domorodců, jejich kultury a přírodní ... Eva Meijerová / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami ... ... Toto dorozumívání můžeme považovat za jednoduchý rozhovor s majitelem. Kočičí slovník: Mildred Moelková (americká psycholožka) zjistila zhruba před 50.lety, že slyšitelný kočičí slovník obsahuje 16 různých zvuků, tedy kromě předení, které je vrozené. Můžeme jí rozumět? Je lidská řeč zvláštní, nebo jsou zvláštní všechny jazyky? Přihlášení Registrace Váš košík 0. E-knihy...Chce ukázat bohatost řečí zvířat a zjistit, ... Řeč zvířat - Almanach Labyrint ... . E-knihy...Chce ukázat bohatost řečí zvířat a zjistit, jaký vliv mají na to, jak o nich, ale i o jazyce smýšlíme. Barvitě a zábavně popisuje zvířecí formy komunikace. Nabídky na Rušička zvířat z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu Rušička zvířat.Informace, hodnocení a komentáře k Rušička zvířat Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám Rušička zvířat doručí dle Vašich požadavků. . Nakupování nikdy nebylo jednoduš Jak rozumět chování koček. Jakmile porozumíte základům chování koček, měli byste se rychle naučit rozpoznávat jejich emoce. Pokud vás zajímá, co konkrétní projevy chování koček znamenají, nahlédněte do našeho průvodce - najdete v něm všechny informace, které potřebujete, abyste porozuměli řeči koček!...

INFORMACE

AUTOR
Eva Meijer
DIMENZE
5,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Řeč zvířat: ... a můžeme jí rozumět?.pdf

POPIS

Dokážeme mluvit se zvířaty? A jak? Můžeme jí rozumět? Je lidská řeč zvláštní, nebo jsou zvláštní všechny jazyky?Holandská spisovatelka Eva Meijerová ve své knize zkoumá způsoby, jak zvířata komunikují mezi s sebou i s námi. Chce ukázat bohatost řečí zvířat a zjistit, jaký vliv mají na to, jak o nich, ale i o jazyce smýšlíme. Barvitě a zábavně popisuje zvířecí formy komunikace. Střídá přitom vědecké anekdoty s podrobnou analýzou, osobní zkušenost s úvahami o jazyku a jeho funkcích. Popisuje hlasové projevy psů, delfínů nebo slonů, a zároveň se zabývá formami komunikace u mravenců nebo včel. Kromě objevu téměř neprobádaného světa se také zajímá o možnosti porozumění člověku a zvířat i obecnějšího vztahu člověka a zvířete.Pokud máte štěstí, potkáte zvíře, které s vámi chce mluvit. Pokud máte ještě větší štěstí, potkáte zvíře, které si dopřeje ten čas a námahu, aby se s vámi seznámilo. S některými zvířaty lze navázat úzký vztah, který vás může mnohé naučit nejen o dotyčném zvířeti, ale i o vás samotných. Jiná zvířata na svět hledí z vlastní perspektivy, a to, že se na něj dokážete dívat jejich očima, obohatí váš život a naučí vás vidět ho jinak.

Chcete si přečíst knihu?Řeč zvířat: ... a můžeme jí rozumět? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Meijer. Číst Řeč zvířat: ... a můžeme jí rozumět? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY