Hubneme jídlem: Bez diet a hladovění k vysněné postavě

Hubneme jídlem: Bez diet a hladovění k vysněné postavě - Karolína Katchaba Hrubešová, | Replicamaglie.com

...o dvou bestsellerech (Nebojte se jíst - a hubnout! a Recept(y) na zhubnutí) přichází Karolína Katchaba Hrubešová s třetí kuchařkou na téma, jak se bez hladovění a nezdravých diet „projíst" k vysněné postavě dostatečným množstvím pestré a vyvážené stravy ... Hubneme jídlem Bez diet a hladovění k vysněné postavě ... ... . Titul: Hubneme jídlem - Bez diet a hladovění k vysněné postavě ... jak se bez hladovění a nezdravých diet „projíst" k vysněné postavě dostatečným množstvím pestré a vyvážené stravy. Kniha je plná překvapení - svými recepty do ní přispěly i členky oblíbené facebookové skupiny Jíme a hubneme s Katchabou (za ... Popis Popis produktu. Po dvou bestsellerech (Nebojte se jíst - a hubnout! a Recept(y) na zhubnutí) přichází Karolína Katchaba Hrubeš ... Hubneme jídlem | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Kniha je plná překvapení - svými recepty do ní přispěly i členky oblíbené facebookové skupiny Jíme a hubneme s Katchabou (za ... Popis Popis produktu. Po dvou bestsellerech (Nebojte se jíst - a hubnout! a Recept(y) na zhubnutí) přichází Karolína Katchaba Hrubešová s třetí kuchařkou na téma, jak se bez hladovění a nezdravých diet „projíst" k vysněné postavě dostatečným množstvím pestré a vyvážené stravy. Kniha: Hubneme jídlem - Karolína Katchaba Hrubešová ... jak se bez hladovění a nezdravých diet projíst k vysněné postavě dostatečným množstvím pestré a vyvážené stravy. Kniha je plná překvapení svými recepty do ní přispěly i členky oblíbené facebookové skupiny Jíme a hubneme s Katchabou (za dva roky téměř 90 ... Hubneme jídlem - Bez diet a hladovění k vysněné postavě - Karolína Katchaba Hrubešová . Po dvou bestsellerech (Nebojte se jíst - a hubnout! a Recept(y) na zhubnutí) přichází Karolína Katchaba Hrubešová s třetí kuchařkou na téma, jak se bez hladovění a nezdravých diet „projíst" k vysněné postavě dostatečným množstvím pestré a vyvážené stravy. Hubneme jídlem - Bez diet a hladovění k vysněné postavě - Karolína Katchaba Hrubešová . skladem. 290 Kč. doprava od 39 ... jak se bez hladovění a nezdravých diet „projíst" k vysněné postavě dostatečným množstvím pestré a vyvážené stravy. Kniha je plná překvapení - svými recepty do ní přispěly i členky ... Po dvou bestsellerech (Nebojte se jíst - a hubnout! a Recept(y) na zhubnutí) přichází Karolína Katchaba Hrubešová s třetí kuchařkou na téma, jak se bez hladovění a nezdravých diet „...

INFORMACE

AUTOR
Karolína Katchaba Hrubešová,
DIMENZE
5,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Hubneme jídlem: Bez diet a hladovění k vysněné postavě.pdf

POPIS

Po dvou bestsellerech (Nebojte se jíst - a hubnout! a Recept(y) na zhubnutí) přichází Karolína Katchaba Hrubešová s třetí kuchařkou na téma, jak se bez hladovění a nezdravých diet „projíst“ k vysněné postavě dostatečným množstvím pestré a vyvážené stravy. Kniha je plná překvapení – svými recepty do ní přispěly i členky oblíbené facebookové skupiny Jíme a hubneme s Katchabou (za dva roky téměř 90 000 členů) a Katchabě se v publikaci podařilo shromáždit vic jak padesátku motivačních příběhů lidí, kteří s jejím přispěním výrazně zhubli a svou váhu si udržují pomocí zdravého jídla a celkovou změnou životního stylu. Dokládá to i jejich fotografiemi před a po redukci váhy, přičemž některé „rekordmanky“ začínaly s hubnutím na výchozí váze vyšší než 150 kg a dnes jsou z nich sebevědomé a štíhlé ženy.

Chcete si přečíst knihu?Hubneme jídlem: Bez diet a hladovění k vysněné postavě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karolína Katchaba Hrubešová,. Číst Hubneme jídlem: Bez diet a hladovění k vysněné postavě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY