Jak hubnout a nezblbnout: aneb Peklo s kily navíc

Jak hubnout a nezblbnout: aneb Peklo s kily navíc - Daniela Kovářová | Replicamaglie.com

...trlé 2018; Smrt v justičním paláci 2016; všech 22 knih autora ... Jak hubnout a nezblbnout aneb Peklo s kily navíc - bazar ... ... . Kniha Jak hubnout a nezblbnout aneb Peklo s kily navíc je v Jak hubnout a nezblbnout aneb Peklo s kily navíc. Celkové hodnocení ... Beletrie > Humor, Satira > Jak hubnout a nezblbnout aneb Peklo s kily navíc. Jak hubnout a nezblbnout aneb Peklo s kily navíc. katalogové číslo: 17573: EAN: 9788020454782: Způsob dodání: Komise: vydavatel: EMG: cena bez DPH: Název: Jak hubnout a nezblbnout aneb Peklo s kily navíc. Autor: Daniela Kovářová. Ilustrátor: Maja Baláž. Titul je ... Jak hubnout a nezblbnout: aneb Peklo s kily navíc PDF ... ... . Autor: Daniela Kovářová. Ilustrátor: Maja Baláž. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Humor, satira; ISBN: 978-80-204-5478-2. EAN: 9788020454782. Objednací kód: NA364895 S tématem snižování váhy se vyrovnává po svém - ironicky a s nadhledem. Zboží ze stejné kategorie - Jak zhubnout a nezblbnout aneb Peklo s kily navíc Objednávejte knihu Jak hubnout a nezblbnout aneb Peklo s kily navíc v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Jak hubnout nezblbnout. aneb Peklo s kily navíc. Vyšlo také v tištěné verzi. Vyrobeno pro společnost Palmknihy - eReading. Daniela Kovářová Jak zhubnout a nezblbnout aneb peklo s kily navíc - Daniela Kovářová - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec . Máme i další knihy všech žánrů a další zboží A život mu do cesty . . Největší výběr za nejlepší ceny zboží Jak zhubnout a nezblbnout - kovářová daniela v nejvyšší ... Největší výběr za nejlepší ceny zboží Jak hubnout a nezblbnout v nejvyšší kvalitě. Kupte knihu Jak hubnout a nezblbnout (Daniela Kovařová) s 20 % slevou za 239 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte...

INFORMACE

AUTOR
Daniela Kovářová
DIMENZE
5,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak hubnout a nezblbnout: aneb Peklo s kily navíc.pdf

POPIS

Člověk hubnoucí má těžký život – jeho boj je celoživotní a obvykle neúspěšný. Ani společnost mu nijak nepomáhá, neboť odmítá přijmout opatření na ochranu před kulinářskými svody. A život mu do cesty klade samé překážky – cukrárny, restaurace, výkladní skříně, jídelní lístky, dovolené a rodinné oslavy. Chcete vědět, jak hubnout a nezblbnout? Pobaví vás nová kniha české spisovatelky a advokátky Daniely Kovářové, autorky bestselerů Jak se žije padesátkám a Jak chovat muže. S tématem snižování váhy se vyrovnává po svém – ironicky a s nadhledem.

Chcete si přečíst knihu?Jak hubnout a nezblbnout: aneb Peklo s kily navíc ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Kovářová. Číst Jak hubnout a nezblbnout: aneb Peklo s kily navíc Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY