Andílci se perou

Andílci se perou - Pavel Vrána | Replicamaglie.com

...e na knížku podívat (a koupit si ji i s věnováním autora) do Tapatanu ;-) Speciální poděkování patří: Jan Čenský , MOTOVIDLO PRAHA , Nakladatelský dům GRADA , Vinotéka Noelka Markéta Vydrová a Otakar Noel Pokorný ... Soutěž o dětskou knížku Andílci se perou | Souteže.cz ... ... Andílci se perou Pavel Vrána. ... Andílci Lucinka a Otík dobře vědí, že by mohli mít kvůli svým čertím kamarádům malér, ale průšvih sem, průšvih tam, hrátky s čerty jsou zkrátka lákavé. Humorná pohádková knížka vás vezme do rodiny andělů, kteří se nezaleknou ani čerta. ... Andílci se perou. Disney - Nejmilejší sbírka pohádek. Dějiny Srbska. Hovory k Bohu a k člověku. Role fotografie: Rozhovory o ... Andílci se perou - Pavel Vrána | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Humorná pohádková knížka vás vezme do rodiny andělů, kteří se nezaleknou ani čerta. ... Andílci se perou. Disney - Nejmilejší sbírka pohádek. Dějiny Srbska. Hovory k Bohu a k člověku. Role fotografie: Rozhovory o různé fotografii. 100 pokladů naší planety: hrady a zámky. 100 pokladů naší planety: Města. 100 pokladů naší planety: Divy světa. Ladislav Mrkvička. Andílci se perou - Pavel Vrána, Jaromír F. Palme. Andělé a čerti, t o nejde dohromady. Anebo ano? V pohádce j e všechno možné. Andílci Lucinka a Otík dobř e vědí, ž e by mohli mí t kvůli svým... Od 208 Kč 1 obchod Porovnat ceny...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Vrána
DIMENZE
3,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Andílci se perou.pdf

POPIS

Andělé a čerti, to nejde dohromady. Anebo ano? V pohádce je všechno možné. Andílci Lucinka a Otík dobře vědí, že by mohli mít kvůli svým čertím kamarádům malér, ale průšvih sem, průšvih tam, hrátky s čerty jsou zkrátka lákavé. Humorná pohádková knížka vás vezme do rodiny andělů, kteří se nezaleknou ani čerta. A když mají jít andělata i čírťata na kutě, vyprosí si pohádku o obrech, kterou si můžete užít spolu s nimi.Veselé pohádkové příběhy Pavla Vrány, který celou svou profesní dráhu spojil s literaturou pro děti, doprovázejí s nadsázkou ilustrované obrázky Jaromíra F. Palmeho.

Chcete si přečíst knihu?Andílci se perou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Vrána. Číst Andílci se perou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY