Antropologie turismu

Antropologie turismu - Barbora Půtová | Replicamaglie.com

...r any occasion, from ... Antropologie turismu je relativně nová subdisciplína a tematická oblast sociokulturní antropologie, která se postupně etabluje a dynamicky rozvíjí od sedmdesátých let 20 ... Strana 99 - Antropologie turismu ... . století. Barbora Půtová ve své knize popisuje, analyzuje a interpretuje předmět a základní témata antropologie turismu včetně jeho historických proměn ... Antropologie turismu: Z Maroka do Papuy-Nové Guineje Studie se zabývá teoreticko-empirickou analýzou a interpretací antropologie turismu se zvláštním zřetelem ke dvěma lokalitám. Na základě terénních výzkumů jsou při výkladu předmětu brána v úvahu empirická data, jež autoři získali v Maroku a na Papui-Nové Guineji. Get this from a library! Kavky a kosatce : antro ... Antropologie turismu 9788024643571 levně | Mobilmania zboží ... . Na základě terénních výzkumů jsou při výkladu předmětu brána v úvahu empirická data, jež autoři získali v Maroku a na Papui-Nové Guineji. Get this from a library! Kavky a kosatce : antropologie turismu, prostoru a identity v Maroku. [Michaela Konopíková] COVID-19 Resources. Reliable information about the coronavirus (COVID-19) is available from the World Health Organization (current situation, international travel).Numerous and frequently-updated resource results are available from this WorldCat.org search.OCLC's WebJunction has pulled together information and resources to assist library staff as they consider how to handle coronavirus ... Wallets for Women. Keep your tote bags well-...

INFORMACE

AUTOR
Barbora Půtová
DIMENZE
12,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Antropologie turismu.pdf

POPIS

Antropologie turismu je relativně nová subdisciplína a tematická oblast sociokulturní antropologie, která se postupně etabluje a dynamicky rozvíjí od sedmdesátých let 20. století. Barbora Půtová ve své knize popisuje, analyzuje a interpretuje předmět a základní témata antropologie turismu včetně jeho historických proměn v kontextu západního světa od starověku až po současnost. Věnuje se například typologii turismu a turisty, autenticitě a konstrukci turistických představ, analýze a interpretaci sociální interakce a vztahu hostů a hostitelů, fenoménu suvenýru a vzorcům chování souvisejícím s jeho nakupováním. Monografie poskytuje výkladový rámec, který umožňuje porozumět základním konceptům a přístupům v antropologii turismu, a na základě případových studií poukazuje na širší historický a kulturní kontext objektů a procesů spojených s aktuálním fenoménem turismu.

Chcete si přečíst knihu?Antropologie turismu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbora Půtová. Číst Antropologie turismu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY