Deník mimoňky - Bez filtru!: Tvoje deníčková zpověď

Deník mimoňky - Bez filtru!: Tvoje deníčková zpověď - Rachel Renée Russellová | Replicamaglie.com

...or: Russellová, Rachel Renée Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020454485 ISBN: 978-80-204-5448-5 Překlad: Hejná, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 296 stran, česky Kniha: Deník mimoňky Bez filtru! -- Tvoje deníčková zpověď - Rachel Renée Russellová Vaše nové online knihkupectví! Titul: Deník mimoňky BEZ FILTRU! - Tvoje deníčková zpověď Russellová Rachel Renée Objednávejte knihu Deník mimoňky BEZ FILTRU! - Tvoje deníčková zpověď v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Deník mimoňky BEZ FILTRU! - Tvoje deníčková zpověď ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned. Deník mimoňky BEZ FILTRU! - Tvoje deníčková zpověď; Deník mimoňky BEZ FILTRU! - Tv ... Deník mimoňky BEZ FILTRU! (Rachel Renée Russell) | Detail ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned. Deník mimoňky BEZ FILTRU! - Tvoje deníčková zpověď; Deník mimoňky BEZ FILTRU! - Tv...

INFORMACE

AUTOR
Rachel Renée Russellová
DIMENZE
12,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník mimoňky - Bez filtru!: Tvoje deníčková zpověď.pdf

POPIS

Nikki Maxwellová je možná pořádná mimoňka, ale jednu věc ví jistě – psaní deníčku je skvělý způsob, jak dokonale poznat nejdůležitější osobu v jejím životě: SEBE SAMU! A to teď můžeš udělat i TY, díky jejímu speciálnímu zápisníku napěchovanému zábavnými otázkami na každý den v roce. Při vymýšlení odpovědí se možná trochu zapotíš, ale zaručeně si užiješ kopec legrace, zvlášť když se je rozhodneš sdílet s kámoši. A nebyla by to psaním posedlá Nikki, kdyby nepřipsala i pár vlastních odpovědí a nepřidala spoustu obrázků. To nejlepší na konec: tenhle zápisník ti vydrží na celé dva roky!

Chcete si přečíst knihu?Deník mimoňky - Bez filtru!: Tvoje deníčková zpověď ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rachel Renée Russellová. Číst Deník mimoňky - Bez filtru!: Tvoje deníčková zpověď Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY