Ve stínu magie: Antologie české fantastiky

Ve stínu magie: Antologie české fantastiky - Boris Hokr (ed.), | Replicamaglie.com

...ditorské duo Boris Hokr & Leoš Kyša se již potřetí rozhodlo oslovit výkvět předních českých autorů fantastiky - a na světě je rázem osmnáct magických literárních novorozenců v jednom velkém knižním špalku ... Boris Hokr, Leoš Kyša (eds.): Ve stínu magie - České ... ... . Ve stínu magie: Antologie české fantastiky Boris Hokr (ed.), František Kotleta (ed.), Leoš Kyša (ed.) Nakladatel: Epocha 2019 Antologie dua Hokr-Kyša si prorazily cestu k tisícům čtenářů a ukázaly jim kouzlo české fantastiky. Ve stínu magie jejich představení nové generace českých autorů završuje a vy zkrátka chcete být u toho. … magie je už ze své podstaty spíše neutrální a obvykle záleží na uživateli a jeho úmyslech, jak se ... Ponorka? Chtělo by to Kotletu - Kukatko.cz ... . Ve stínu magie jejich představení nové generace českých autorů završuje a vy zkrátka chcete být u toho. … magie je už ze své podstaty spíše neutrální a obvykle záleží na uživateli a jeho úmyslech, jak se nakonec projeví. Předchozí antologie editorské dvojice Hokr-Kyša si prorazily cestu k tisícům čtenářů a ukázaly jim kouzlo české fantastiky. Ve stínu magie jejich představení nové generace českých autorů završuje a vy zkrátka chcete být u toho. Do antologie přispěli: Theo Addair, Roman Bureš, Oskar Fuchs, František Kotleta, Jan ... Antologie dua Hokr - Kyša si prorazily cestu k tisícům čtenářů a ukázaly jim kouzlo české fantastiky. Ve stínu magie jejich představení nové generace českých autorů završuje a vy prostě chcete být u toho. … aneb fantasy není nikdy dost Moje milé, moji milí, spolu s novým vzhledem webových stránek si vám dovoluji představit tuhle krásku, sbírku povídek, která vyjde v nakladatelství Epocha 18. 10. 2019. Už teď si ji můžete pořídit v předprodeji s bonusem - jednou z vybraných knih téhož nakladatelství zdarma k nákupu. A proč by… Read More »Ve stínu magie Předchozí antologie editorské dvojice Hokr-Kyša si prorazily cestu k tisícům čtenářů a ukázaly jim kouzlo české fantastiky. Ve stínu magie jejich představení nové generace českých autorů završuje a vy zkrátka chcete být u toho. Předchozí antologie editorské dvojice Hokr-Kyša si prorazily cestu k tisícům čtenářů a ukázaly jim kouzlo české fantastiky. Ve stínu magie jejich představení nové generace českých autorů završuje a vy zkrátka chcete být u toho. Do antologie přispěli: Theo Addair, Roman Bureš, Oskar Fuchs, František Kotleta, Jan ... Ve stínu Říše - Antologie české fantastiky Leoš Kyša, František Kotleta, Boris Hokr. Běžná cena: ... Ve stínu Říše - Antologie české fantastiky 440 CZK Nov ... Ve stínu apokalypsy - Antologie české fantastiky. ... A je jasné, že tahle antologie se mezi ně zařadí, protože v ní najdete přední české autory fantastického žánru, kteří se vydali vstříc invazím mimozemšťanů, zmutovaným virům, zdrcujícím válkám či klimatickým změnám. ......

INFORMACE

AUTOR
Boris Hokr (ed.),
DIMENZE
8,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve stínu magie: Antologie české fantastiky.pdf

POPIS

Magie je bezvadná věc. Můžete si přičarovat štěstí, zdraví nebo sukubu, která vám bude po vůli. Ale taky se všechno může v jednom okamžiku zvrhnout a vy proti sobě poštvete síly, které jsou tak staré a temné, že vás mohou přivést k šílenství. Magie tvoří základ fantasy kánonu, ale tahle sbírka vám ukáže, že i tak tradiční téma vás v mnohém dokáže ještě zatraceně překvapit. Předchozí antologie editorské dvojice Hokr–Kyša si prorazily cestu k tisícům čtenářů a ukázaly jim kouzlo české fantastiky. Ve stínu magie jejich představení nové generace českých autorů završuje a vy zkrátka chcete být u toho. Do antologie přispěli: Theo Addair, Roman Bureš, Oskar Fuchs, František Kotleta, Jan Kotouč, Vilém Koubek, Míla Linc, Lucie Lukačovičová, Petra Lukačovičová, Michaela Merglová, Petra Neomillnerová, Julie Nováková, Mark E. Pocha, Kristýna Sněgoňová, Petr Stančík, Zuzana Strachotová, David Šenk, Dalibor Vácha.

Chcete si přečíst knihu?Ve stínu magie: Antologie české fantastiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Boris Hokr (ed.),. Číst Ve stínu magie: Antologie české fantastiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY