Opočeňák z Pohoří: Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště

Opočeňák z Pohoří: Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště - Martina Hlaváčková | Replicamaglie.com

...ále plně v provozu. Zboží ze stejné kategorie - Opočeňák z Pohoří - Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště Cena svobody - Život Angličanky v Praze Autorka se narodila v Londýně, ale po sňatku s důstojníkem československé armády Pavlem ... Nedělňátko, aneb, s Cimrmanem v zádech ... ... Objednávejte knihu Opočeňák z Pohoří - Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kniha Martiny Hlaváčkové je ohlédnutím za dětstvím a mládím básníka, textaře, rozhlasového redaktora a člena-zakladatele Divadla Járy Cimrmana - Miloně Čepelky. Příběh tohoto „Opočeňáka" narozeného roku 1936 v nedalekém Pohoří autorka zpracovala na základě záznamů rozhovorů, které s Miloněm Čepelkou ... Opočeňák z Pohoří Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště Hlaváčková Martina. Knih ... Opočeňák z Pohoří: Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště ... . Příběh tohoto „Opočeňáka" narozeného roku 1936 v nedalekém Pohoří autorka zpracovala na základě záznamů rozhovorů, které s Miloněm Čepelkou ... Opočeňák z Pohoří Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště Hlaváčková Martina. Kniha je ohlédnutím za dětstvím a mládím básníka, textaře, rozhlasového redaktora a člena-zakladatele Divadla Járy Cimrmana - Miloně Čepelky. Příběh tohoto „Opočeňáka" narozeného roku 1936 v nedalekém Pohoří autorka zpracovala ... Na besedu dorazí spolu s Martinou Hlaváčkovou, autorkou knihy Opočeňák z Pohoří: Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště. Zalistujte si s nimi v publikaci a vychutnejte si autorské čtení, které se ohlíží za dětstvím a mládím tohoto básníka, textaře a rozhlasového redaktora. Opočeňák z Pohoří - Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště - Hlaváčková Martina - Kniha Martiny Hlaváčkové je ohlédnutím za dětstvím a mládím básníka, textaře, rozhlasového redaktora a člena-zakladatele Divadla Járy Cimrmana - Miloně Čepelky. Příběh to Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště. Kniha je ohlédnutím za ...

INFORMACE

AUTOR
Martina Hlaváčková
DIMENZE
4,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Opočeňák z Pohoří: Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště.pdf

POPIS

Kniha je ohlédnutím za dětstvím a mládím básníka, textaře, rozhlasového redaktora a člena-zakladatele Divadla Járy Cimrmana – Miloně Čepelky. Příběh tohoto „Opočeňáka” narozeného roku 1936 v nedalekém Pohoří autorka zpracovala na základě záznamů rozhovorů, které s Miloněm Čepelkou vedla při přípravě své kvalifikační práce, obhájené na Univerzitě Pardubice. Pro účely této publikace byl celek původního textu výrazně upraven a v aktuální podobě protagonistou autorizován. Využití odborné metody orální historie doplněné o studium dostupných pramenů a literatury k dějinám Opočna, resp. Podorlicka v době od třicátých do šedesátých let 20. století umožnilo Martině Hlaváčkové vytvořit poutavý obraz formování jednoho pozoruhodného lidského a uměleckého osudu v sepětí s jeho rodným krajem.

Chcete si přečíst knihu?Opočeňák z Pohoří: Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Hlaváčková. Číst Opočeňák z Pohoří: Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY