Moderní krasopsaní

Moderní krasopsaní - Markéta Svobodová | Replicamaglie.com

...í oči přesvědčit jak jednoduše sní pracuje ... Moderní krasopsaní ... . K zakoupení ... Krasopsaní bude pravděpodobně moje relaxace a možná i závislost. Markéta Z. Skvělý osobní přístup a atmosféra. Výborné ukázky písma i různých variant zdobení textu, myslím, že jsem se něco naučila. ... Kurzy moderní kaligrafie a brushletteringu pro začátečníky i pokročilé. KrasoPísanka Objevte znovu kouzlo psaníNaučte se a procvičte si základy moderní kaligrafie neboli krasopsaní Previous Next Tato písanka je jiná než ta, se kterou jsi pracoval/-a jako dítě - je totiž určena především pro dospělé!Pomocí obtahování se naučíš základy moderní kaligrafie, která má něk ... Tato krasopísanka vás naučí základy mode ... Krasopísanka | ♥ Ditipo.cz ... ... Tato krasopísanka vás naučí základy moderní kaligrafie a postupně si projdete cvičné tahy, abecedu od A do Z a procvičíte psaní slov a jejich spojování do kompozic. V písance je jak předloha pro obtahování, tak dostatek prostoru pro vlastní cvičení a krasopsaní. Součástí je i krátké povídání o brush penech a papírech. Je naší lektorkou již delší dobu a stává se čím dál tím větším kaligrafickým klenotem. Když se budete při ...

INFORMACE

AUTOR
Markéta Svobodová
DIMENZE
7,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Moderní krasopsaní.pdf

POPIS

Vydejte se společně s Markétou do tajů krasopsaní. Dozvíte se vše potřebné od základů až po pokročilejší tipy a techniky, díky kterým se vaše písmo dostane na vyšší úroveň. V projektech si veškeré osvojené dovednosti vyzkoušíte při tvorbě originálních výrobků. Speciální rozsáhlá kapitola o digitálním krasopsaní vás provede základy i obtížnějšími technikami – dozvíte se například, jak vytvořit efekt akvarelu tak, aby vypadal tak opravdově, jako skutečná práce se štětcem, barvami a plátnem. S osvojením psaní jednotlivých písmenek vám pomůže přiložená písanka, která vám zároveň může dodat i první impuls k vytvoření vlastního stylu.

Chcete si přečíst knihu?Moderní krasopsaní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Svobodová. Číst Moderní krasopsaní Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY